Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tisztazzam ezt az egeszet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tisztazzam ezt az egeszet? Help nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
Facebookon celoztam arra h tetszik a srac de ennek semmi ertelme nm volt. A haverom azt tanacsolta h szerinte hivjam el a sracot beszelgetni es mondjak el neki mindent, h regota tetszik csk nm mertem megmondani. A haverom szerint egyszer elunk es ne csk uljek es sirankozzak hanem hadd tudja meg a srac es legyen vmi. Csk en rettentoen felek, kb a seggemet se tudnam odavonszolni nm h meg kepes legyek megszolalni is... :/ Kinek mi a velemenye, mit kene csinalnom? Koszi a valaszokat :)
2016. aug. 5. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem mered, akkor küldjél oda valakit, de ez mondjuk, rosszul is elsülhet.

Ha nagyon tetszik, akkor menj.

Lesz, ami lesz.

Mély levegő, becsukod a szemed, és gyorsan kimondod.

A többi menni fog magától, csak ne fuss el.

2016. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haverodnak igaza van. Na meg ebből így sosem lesz semmi ha nem lépsz. Ha meg visszautasít akkor kit érdekel, legalább tovább tudsz lépni.
2016. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) Egyebkent asszem h ragasztoszalagot teszek a seggem ala h nehogy egy ovatlan pillanatban lelepjek :D
2016. aug. 5. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen nyomulós "jujjcsaktekellessznekem" típusú lányokat.

A tetszés nem ok egy kapcsolatra, mire mész vele,ha elmondod? Ha ő is akar valamit, és van benne annyi bátorság, akkor elmondja, és fogadod a közeledését.

De a "szerelmi vallomás" női verziója nekem visszataszító.

2016. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adelll ***** válasza:
Haat latsz ra jeleket h bejossz neki? Mert ha nem akkor nem kene meg bevallani. Akkor lehet h veget vetnel ennek az egesznek. Talalkozz vele kicsit celozgass meg neki. Abbol baj nem lehet. Soot. De ne 'tamadd le' rokton egy ilyennel. Nemhiszem h jol reagalna foleg ha o eddig nem igazan probalkozott. De tenyleg talalkozzatok azert.
2016. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg szeretem, ha egy lány kezdeményez, utána meg átszoktam én venni az irányítást
2016. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!