Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tisztázzam vele ezt az...

Hogyan tisztázzam vele ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Hárman dolgozunk együtt egy irodában, még egy nő és egy srác. Ő első perctől kezdve nagyon aranyos volt velem és a kolléganőmmel, még a nyaralásáról is hozott nekünk egy kis szuvenírt. De újabban teljesen megváltozott, folyamatosan flörtölgetett velem, holott tudja, hogy férjnél vagyok, le is állítottam egy párszor, hogy már túl sok amit csinál. Egy ideje kolléganőm folyton azzal húzott, hogy úgy néz rám mintha fülig szerelmes volna belém, csak rólam beszél, ha szabin vagyok stb. Ez már nagyon idegesített, és fel is figyeltem rá, hogy állandóan bámul, mindig akkor megy valahova, ha én stb. Végül nem bírtam tovább és múlt héten viccesen rákérdeztem, hogy mit akar. Akkor elterelte a szót, és csak nevetett, majd tegnap felhívott( szerintem részegen), hogy nagyon szerelmes belém, és hogy nem bírja tovább magában tartani, látni akar stb. Most nem tudom, mit csináljak, vegyem levegőnek és csináljak, úgy mintha meg sem történt volna az hívás, vagy beszéljek vele erről?
2014. aug. 25. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem adtál olyan jeleket még a barátkozós időben, mikor könnyelműen flörtöltél te is, és komolyan vette?

Szerintem állítsd le, kedvesen, de határozottan, arra hivatkozva, hogy férjnél vagy, s legvérmesebb álmodban sem jutna eszedbe a férjed háta mögött mással kokettálni.

Ráadásul nem is négyszemközt mondanám, hanem a másik kolléganő előtt, amikor kijön a lépés. Nem utalnék rá, hogy felhívott, ne szégyenítsd meg, de ő biztos csak szóból ért.

2014. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha nem adtam olyan jeleket, sőt le is szögeztem neki, hogy soha eszem ágában nem lenne megcsalni a férjemet. Próbáltam egy ideig a flörtjeit észere sem venni, de amikor már túl messzire ment, mindig figyelmeztettem rá, hogy ezt már viccből sem tűröm el.
2014. aug. 25. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ideje erélyesebbnek lenni. Ki tudja, milyen srác? Lehet, hogy "ellenállhatatlannak" hiszi magát, s fel sem merül benne, hogy valaki nem vevő rá? Lehet, hogy gyáva, és ismerős közegben felbátorodott? Lehet, hogy defektes, nyomulós - ez a legveszélyesebb:)

Szóval vakard le, nehogy felbátorodva kellemetlenebb dolgokba sodorjon. De ne taposs az ego-jába, mert vannak közöttük nem normálisok. Te tudod, miféle.

2014. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Igenis kérdezz rá, hogy mi volt az a telefonhívás?! Mondd el neki, hogy neked ilyen nem fér bele a házasságodba, és kérd meg udvariasan, de határozottan, hogy munkaidőn kívül ne keressen, illetve csak mint munkatársként tekintsen rád.
2014. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azonnal állítsd le. Ne várd meg mikor ő jelentkezik, hanem nappal mikor melóztok, félre hívod, és egyértelműen a tudtára adod, hogy semmit nem akarsz tőle.Jó barát, kolléga, aranyos, meg minden, de: nem. Sem most,. sem később, hanem soha.


Ha nem ért a szóból, és csak erőszakoskodik, akkor ugyan ezt a kollégák előtt. Ha máskor nem, de ekkor le fog szállni rólad.

2014. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem teremtenék neki négyszemközti, intim beszélgetésre lehetőséget. Éppen a kolléganő előtt mondanám neki, állítsd már le magad, ha nem vetted volna észre, házas vagyok, s becsülj annyira, hogy nem hozol olyan helyzetbe, hogy megszüntessem veled a baráti viszonyt.
2014. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!