Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a szerelem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem? Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Olyan mint ahogyan a könyvekben leírtják vagy másabb?

Mikor tudjátok magatokról 100%ra, hogy na én most szerelmes vagyok?



2016. aug. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak érezni fogod és kész. :) Erről nem lehet olvasni, nem lehet leírni. Ezt érezni kell és kész. :)
2016. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Minden más, folyamatosan ott van a fejemben. Imádom és utálom ezért. Olyan mint a legédesebb méreg, amit a saját kedvemre kevertek ki. Valami folyamatosan vonz hozzá és elveszek a kezei között...
2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinesebb lesz a világ meg mundig jó kedved lesz :) és mindig az fog az eszedben lenni aki iránt érzed :) csak sajna ennek is ára van... ha utánna pofára esel akkor sokáig rosszabbul leszel mint előtte... kb mint egy méreg
2016. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Pillangókat érzel a pocidban! :D
2016. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzés szerelmesnek lenni,mintha megkapnád az aranylabdát.
2016. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmagyarázni. A legjobb és egyben legrosszabb érzés. Csak arra az illetőre tudsz gondolni, csak vele akarsz lenni, és akkor boldog is vagy. Viszont vak vagy, nem látod tisztán sem őt, sem semmi mást körülötted. Veszélyes dolog, főleg ha egyoldalú :)
2016. aug. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Lehet a legjobb és legrosszabb.Ha nincs viszonozva,és főleg először vagy szerelmes,tapasztalatból mondom iszonyú érzés,9 hónapig míg szerettem,nem érdekelt semmi,a dolgaimat csak kötelességből csináltam,és belül a nap 24 órájában rágondoltam és szenvedtem.

De ha viszonzott,az egyik legjobb érzés,pillangók vannak a hasadban,tehát így összeszorul a gyomrod vagy igazából nem tudom mihez hasonlítsam,de jó érzés nagyon. :) A csak rágondolsz itt is megvan,csak épp boldog vagy tőle,nehéz ezt leírni,hihetetlen érzés.:)

2016. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha egyoldalú akkor sivár pokol..

ha viszonzott akkor más... olyan mint a kokain ugyanis hasonló helyet mozgat meg az agyban ( dopamint termel)

2016. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!