Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szociopata ember képes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szociopata ember képes szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem a barátom,de ő szociopata. Sokszor mondja,hogy èrez irántam valamit, ès eddig èn vagyok a leghosszabb kapcsolata. 18N

2016. júl. 29. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
...
2016. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Minden ember lehet szerelmes.
2016. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

nekem volt szociopata/pszichopata párom néhány hónapig, ő speciel nem volt képes a szeretetre, önimádó önpusztító elmebeteg ember volt, bár ismeretlenül azt hinnéd, egészséges, normális ember.


De nyilván nem lehet általánosítani. Szerintem z is kérdés, mennyire van a párod a betegsége tudatában, mennyire vágyik rá, hogy normális emberi kapcsolatokat alakítson ki, és mennyire tisztel másokat, ha szeretetre nem is képes olyan könnyen, mint mások.


Azaz, hogy a betegségével együtt jó ember-e, megérdemli-e a belé fektetett energiát. Ezt te tudod megítélni.

2016. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és főként, hogy téged emberileg tisztel-e, szeret-e maga módján, vagy téged is tönkretesz-e.
2016. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy erről érdemes lenne egy pszichológussal elbeszélgetned, mert ők valószínűleg többet tudnak a pszichopátiáról, mint az itt írogatók
2016. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
Az itt irkáló nők minden pasiról megállapítanák, hogy pszichopata...
2016. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%
Ha szociopata es nem pszichopata akkor tud szeretni de egészséges parkapcsolat szerintem nem lesz belole.
2016. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
velem szemben normális.. és ő tisztába van ezzel a személyiség zavarával
2016. aug. 1. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!