Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm magyarázzátok el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm magyarázzátok el, annyira idegesít, miért van így?

Figyelt kérdés

Gondolom legtöbben ismeritek a szituációt, amikor beszéltek a senpai-al, a kiszemelttel. Velem is előfordult már, és neki is a kiszemelte voltam, de engem nagyon idegesít, ha zavarba van és nem bír beszélni, nem mer beszélni. Ott a lehetőség előtted, könyörgöm, beszélgess velem! - így érzek.

Mit gondoltok erről?

Én egy nyugodt ember vagyok, zavarba jönni nem szoktam, beszélgetést azonnal kezdeményezek.

Én csinálok valamit rosszul??????????


2016. aug. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz szerintem semmit rosszul. Csak van aki szégyenlősebb....Én is sokszor vagyok zavarban és szerintem majdnem az összes lány ilyen. Legyél kedves és türelmes, egy idő után felenged :D
2016. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező igen is rosszul csinálod!! Minden lány ugyan olyan ember mint a pasik!!!! Az ha 1 lány izgul nem feltétlen az ő hibálya hanem inkább a tiéd. A nő félelme a te kudarcod. Hisz neked a dolgod hogy a félelme elmúljon,és úgy kezeljen téged mintha a barátnőjével beszélgetne,de mégsem. 1 jó a beszélgetéshez illő poén nevetést vált ki belőle ami oldja a feszültséget. Kell hogy érezze a lány hogy nem olyan bonyolult ez, csak úgy beszélgettek mint 2 ember és lássa meg benned a partnert. Ha nem segíted a feloldódáshoz sosem jutsz vele dűlőre,még ha esetleg tetszel is a lánynak,és meg is akarja adni a számát akkor sem fogja!!! Minden ember izgul,és tart a másik elfogadásától vajon milyennek lát majd? Minden annyira bonyolult amilyenné az ember teszi,amúgy rém egyszerű!!! Lehetőleg ne fapoénokkal próbálkozz,hanem a beszélgetés közben a beszélgetéshez illő poén legyen.Ha meg nevetteted egyenrangú leszel,múlnak a félelmei,és 1 idő után úgy beszélgettek mint 2 ismerős,még ha tetszetek is egymásnak.
2016. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
LÁNY VAGYOK
2016. aug. 8. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!