Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért veszítek el mindenkit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszítek el mindenkit egytől egyig? Miért csinálja ezt velem az élet? Könyörgöm valaki valami tanácsot vagy valamit. Nem bírom már.

Figyelt kérdés
mindenkit elveszítettem.. kivétel nélkül. maradt 2 "barát" akivel tartom a kapcsolatot.. aztán jött egy lány.. és... gondolom nem kell ezt ecsetelni. nagyon szeretem őt.. és ő is engem. csak elég messze van és nem tudunk találkozni.. úgy volt hogy abba a suliba jön amelyikbe én járok. csak épp az apja megtiltotta neki. és ő is meg gondolta magát mert "Semmi nem garantálja azt hogy ha oda fogok járni akkor még mindig együtt leszünk".... jelenleg ott járunk, hogy tegnap előtt este azt mondta nekem, hogy ha jön egy lány aki tetszik, és én is neki akkor jöjjek össze vele, mert nem akar az "utunkba állni".. magyarul ha azt nézem akkor szakítani akar... nekem 4, neki 5 év a suli.. én még talán kibírnám, de ő szakítani fog velem. tudom.. és ő is tudja. de nem akarom elveszíteni :'( ... most is ülök és bőgök és nem tudom mit tegyek mert egyszerűen nem bírok csinálni semmit! nem akarom hogy az élet elvegye őt tőlem :'( ő a mindenem.. ő az életem... ha őt elveszítem nem fogom kibírni hogy nem mondhatom azt neki hogy szeretem, hogy nem hallhatom a hangját, hogy nem láthatom azt a csöpp pofiját, hogy ha tudok nem segíthetek neki, és még sorolhatnám.. nagoyn szeretem őt :'( nem fogom bírni nélküle.... kérlek titeket adjatok valami tanácsot vagy nem tudom..... csak.. segítségre van szükségem mert nem bírom :'( most is csak ülök és bőgök és istenem már........ kérlek segítsetek... :( nem akarom elveszíteni az angyalkámat :( ne mondjátok hogy majd jön más, meg hogy majd túl fogok lépni rajta.. ezeket kérlek ne.. tegnap előtt óta fáj a szívem. szó szerint... tegnap voltam orvosnál és mondta hogy kérjünk időpontot szív vizsgálatra.. kérlek.... legalább tanácsot adjatok... vagy...v alamit................... nem bírom..
2015. szept. 16. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos itt csak az segít ha kitartasz, nem hiszem hogy tehetnél bármit is. Segíthet hogy elfoglalod magad bármivel, addig sem rajta gondolkodnál
2015. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom mivel lefoglalni magam ugye.. :/ meg egész nap ő jár a fejemben.. amúgy még járunk.. tehát azt mondta hogy ameddig bírja a kapcsolatunk addig együtt leszünk.... ezt mondta tegnap előtt.. tegnap meg mondott egy olyat hogy "Mi lenne ha később csak barátok lennénk? vagy barátok extrákkal? szeretlek és nem bírnám ki hogy ne beszéljünk.." .... szóval.. az a lényeg hogy szeretjük egymást de ő leszögezte hogy ő nem tud annyi évet várni rám....
2015. szept. 16. 08:54
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarok fájdalmat okozni mert nagyon hasonló szituban voltam en is szoval tudom milyen nagyon is jol... engem mar kidobtak es ha szakítani akar akkor fog is csinalhatsz amit akarsz... tedd meg te mielőtt ő tenné es jobban fogod viselni... nem akarsz ugy járni ahogy én...
2015. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kristabell válasza:
Állj a sarkadra és legyél férfi,ne bőgni állj le,hanem gondolkodni!Kigazolást az orvostól 2-3 napra és suli helyett elmész hozzá,találkoztok és megbeszélitek hogyan tovább.Ezzel fogod lenyűgözni,nem azzal,ha sírsz utána,megsajnál és kényszerből veled marad azért,hogy ne légy öngyilkos.Erre vágysz?Nem hiszem,szerintem jobban hangzik,ha a férfit fogja látni benned,aki talpra esett és tettre kész!
2015. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kristabell válasza:
Ha ennek ellenére is kidob,mert továbbra sem működne a kapcsolat,legalább az marad benned,te mindent megtettél,nemcsak ültél és bőgtél.
2015. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem bírom, értitek? teljesen összetörtem. az életem születésemtől fogva romokban.. nem tudok mit tenni.. tehetetlen vagyok. nem bírok elmenni hozzá sehogy sem akárhogy szeretném. én bírnám bármeddig mert szeretem őt és ő is szeret engem (legalábbis azt mondja és mutatja ki) de ő maga mondta hogy nem bír rám várni X évet. nem akarok vele szakítani. nem akarok nélküle élni. nem akarom hogy sajnáljon és azért legyen velem. de egyszerűen nem bírok mit tenni könyörgöm :'( egész életemben elnyomtak, megaláztak, meg stb, mindenki cserben hagyott, aztán jött ő, az életem szebb lett, végre boldog voltam, és 2 rohadt nap alatt minden újra romokban hever :'( nem bírom!!!!
2015. szept. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!