Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket érdekel, hogy egy lány mennyire sminkelni magát?

Figyelt kérdés

Mert van ismerősöm aki agyon sminkeli magát és nagyon csúnyán (látszik az alapozó csík, állandóan elkenodik neki más színű az alapozó mint alapból a bőre ezáltal a feje sötétebb mint a keze vagy a nyaka) és ezért a Lányért odavannak. Viszont van egy másik barátnőm aki max szempillaspiralt használ semmi mást és érte nincsenek oda. Pedig sokkal szebb. Én se sminkelem magam abszolút és értem se rajonganak. Miért van ez?

Mindegyikünk 17éves!



2016. aug. 7. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen érdekel, mert az 100% Plázacica. Amiktől undorodok.
2016. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a sminket. Ha tele van sminkelve, akkor hozzá sem lehet bújni, mert csak rámkenődik az egész.
2016. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel, mert nem szeretem, ha csak vakolatból áll egy lány. Inkább ne legyen semennyi, minthogy 2 kiló legyen.


Aki a lányt magát akarja észrevenni, nem csak a külsejét, nem ezekhez a zománckirálynőkhöz fog vonzódni.

2016. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekel. Zavar, ha nagyon sminkel. Legjobb az, ha egy kicsit sem, de ha egy kicsit, az se kizáró ok.
2016. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem túlozod, addig nem érdekel.
2016. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem például zavar, egy kis alapozó meg ilyen kis dolgok nemszámitanak , de mikir valakin fél kiló smink van az azért tulzás..a fiuk rajongása meg tök random, pont az a lány jön be nekik és ez van, lehet hogy pl a személyisége miatt
2016. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!