Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy nő/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő/lány szeret sminkelni?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy a férfiak egyáltalán nem szeretik a sminket nőkön, aki pedig ennek ellenére is visel, leszólják.

Én személy szerint nagyon szeretek sminkelni, persze nem sok árnyalattal sötétebb alapozó és mindig csillogó szemhéjak szintjén, de ha pl. elmegyek bulizni, felteszek egy sötét rúzst, napi szinten pedig kihúzom a szemöldökömet és szempillaspirált használok.

19L



2015. szept. 12. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A te döntésed, hogy smknkelsz-e, de fogadd el, hogy van akinek nem tetszik. (például nekem)
2015. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tetszhetsz mindenkinek, nem lehet mindenkinek szimpatikus, amit csinálsz.

Én meg ezt nem értem: miért akarják sokan, hogy mindenkinek megfeleljen az ő stílusuk?

Nekem pl. nem tetszik a férfiakon ez a most divatos "ecsetfrizura". Most mondhatnák és bizonyíthatnák nekem akárhányan és akárhogy, hogy ez igenis jó, meg jól áll, meg praktikus, meg divatos és én vagyok a hülye, hogy nekem nem tetszik, akkor sem tetszene.


A férfiak egy része is azért nem szereti a nőn a sminket, vagy éppen az erősebb sminket, mert nem tetszik neki.

Másnak meg tetszik. Ennyi.

2015. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, olvasni én is sok helyen olvasom ugyanezt a baromságot, de a valóságban még sosem tapasztaltam, hogy hátránnyal indulna a férfiaknál egy napi szinten sminkelő nő, sőt. Azt elhiszem, hogy sokuknak nem tetszik a túlzásba vitt, ízléstelen vakolatmennyiség egy női arcon, de nehéz elképzelnem, hogy bárkinek is lenne problémája egy visszafogott, előnyös vonásokat finoman kiemelő sminkkel. Olyan pasival is találkoztam már, akinek gőze sem volt, hogy van-e éppen rám kenve valami.

Úgy sejtem, a többségnek nem fog tetszeni ez a válasz, de az igazság szerintem az, hogy ameddig nem nézel ki bohócnak/útszélinek, nem leszel kikosarazva ennyiért.

2015. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!