Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Szerelmes akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes akarok lenni, magányos vagyok de úgy érzem nekem már lőttek.25 vagyok és soha nem voltammég fiúval. Ráadásul fitymaszűkületem van és félek a plasztikai műtéttől. - mert csak azt csináltatok metélést NEM-

Figyelt kérdés
tetszem is fiataloknak is. Még atiniknek is bejövök mert jó pasi vagyok, sőt még van is egy fiú aki kifejezetten kedvel és már mondta is hogy lenne velem. de nem tudom mit tegyek. nagyon gátlásos vagyok, és ráadásul még a farkam sem nagy. 13 cm állva :S hiába dolgoztam ki a testem még mindig nagyon gátlásos vagyok :( ráadásul nem vagyok passzív. férfias vagyok és a viselkedésem is pasis.
2015. dec. 15. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Keress fel egy pszichoterapeutát aki rendbe tesz. Ajánlom még a pszichodráma csoportokat.


25Fbi



👍

2015. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szűkület ellenére tudnál d*gni?
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj erőt venni magadon és ismerkedni! Másképp nem lesz barátod. Neked is akarni kell és próbálkozni. Egy urológust keress fel! Nem is biztos, hogy indokolt a műtét.
2015. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnám veled. ARanyos, értelmes, normális fiúnak tűnsz. Ha esetleg benne vagy írj.
2015. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is keress fel egy orvost.


19/F

2015. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanya1989 válasza:
41%
Fújjjj... Az ilyen lényeket gázkamrába küldeném! Milyen világ ez?! Egy csajt seggbelőni az más, de egy fiút? Hát, hitler bácsi nem végzett alapos munkát hogy kiirtsa a homofóbokat is!
2016. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!