Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes belém a munkatársam. Én kedvelem, de nem akarok tőle semmit. Szerintetek mi a megfelelő viselkedés ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem szeretném kínozni. Azt hiszem, az a legjobb, ha úgy beszélgetek vele, mint korábban, csak ez nem olyan könnyű, mert a munkában általában csendes vagyok. Szerencsére ő kezd visszatalálni a vicces énjéhez. Tapasztalatok?
2016. aug. 5. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mond neki, hogy "a te arcod csak anyádnak tetszik"
2016. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani, rendes srác. Amellett helyes is, szóval nem lenne túl meggyőző. :-)
2016. aug. 5. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki, hogy van barátod.
2016. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mellékesen említsd meg neki...
2016. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs barátom és ezt tudják. Azt is egyértelművé tettem, hogy nem megy a dolog. Csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet segíteni a továbblépést. Egy ideig kerültem, annyira zavart, ahogy rám nézett. A beszélgetés se ment túl könnyen. Viszont tudom, milyen érzés, ha a plátói szerelmed nem szól hozzád és nem is úgy vettem észre, hogy sokat segítene túljutni a dolgon. Minden nap találkozunk. Nem akarok túlságosan kedves lenni, nehogy félreértse. Régebben is ment az incselkedés meg a viccelődés, de nyilván azért így másképp veszi ki magát. Azt hiszem, csak az lesz a megoldás, hogy apránként visszatérünk a régi kerékvágásba. Tényleg javult a helyzet már, de érdekel, ha van valakinek valami tippje.
2016. aug. 6. 00:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy mint munkatárs ugy tekintesz rá nem ugy mint egy férfira stb A legjobb ha kerülöd mást úgy sem tudsz tenni!Nekem is igy volt aztán egy idö mulva lekopott !
2016. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, azóta ez is megvolt, bár e-mailben. (Nem olyan könnyű félrevonulni.)


Csak kár, mert előtte jóban voltunk.


Na jó, majdcsak alakul. Köszi.

2016. aug. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!