Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom szakitani akar velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom szakitani akar velem mert azt hiszi hogy egy dontesben ellene fordultam Pedig nem! Szeret engem es enis ot de ez szamara nagy csalodassal es fajdalommal jart Mit tegyek hogy el higgye s felfogja hogy en mindig mellette vagyok s leszek?

Figyelt kérdés

Elmondom a sztorit hogy jobban ertsetek..

Van egy baratnom mar evek ota a legjobb baratnom..de mindi0g vele/miatta keveredtem rossz/kinos helyzetekbe..

Es baratom azt mondta hogy ne foglalkozzak vele mert rossz hatassal van ram..

De ez igaz is.. plussz parszor maf hatba is tamadt..

De mindezek ellenere en mindig mellette allok..

Es ezt el mondtam baratomnak is..

Aki erre azt mondta hogy maradjak fennt az emeleten itt a szobaba s gondolkodjak el magamon..

Addig o le megy..

Hogy dontsek ki mellett szeretnek lenni.

Es erre en be depiztem a szobaba es elaludtam..

O pedig azt varta hogy le mennyek..

Ez altal azt hiszi hogy nem mellette dontottem..

De persze en baratom mellett dontottem.. mivel nagyon szereten

Nemtudom mi tevo legyek hogy o ezt meg ertse.


2016. aug. 7. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kéne a barátodnak értenie, hogy szükséged van egy barátnőre. Egyébként én is ugyan ebben a cipőben járok mint Te, a legjobb "barátnőmmel". Kb. fél éve összevesztünk csúnyán, kb. 3 hónapja kibékültünk, azóta sem támogatja a párom a barátnőmmel lévő kapcsolatomat. A két sztori között az a különbség, hogy az én párom nem ad nekem ultimátumot...szerintem a tied se adna neked, ha igazán szeretne.
2016. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!