Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagyok, de mégis van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagyok, de mégis van bennem valamiféle szorongás. Ti éreztetek már hasonlót? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,a barátom 20. Boldog párkapcsolatban élünk már 3,5 fél éve és az utolsó év(az idei)valahogy jobb,mint az elmúlt 2,5. Megértjük egymást,vannak vitáink de jól kezeljük őket és bizakodva nézünk a jövőre(eddig sokat kételkedtünk). Szóval minden rendben van,minden téren megvagyunk. DE. Van bennem folyton egyfajta szorongás. Mintha rettegnék attól,hogy elmúlik ez a boldogság. Hogy egyszercsak vége szakad,mert történik valami. De ez nem a barátom hibája,ő folyton bíztat,beszélünk az érzéseimről és tényleg támogat. Nem értem mi ez a szorongás/félelem. Ötlet hogy miért van? Vagy valaki hasonló helyzetben van? Normális válaszokat szeretnék,azokat előre is köszönöm.

2016. aug. 7. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Szerintem ha igazán szeretnétek egymást, akkor nem gondolkoznál ilyenen, hogy mi van ha vége lesz egyszer... valóban, az élet nem tündérmese, de ha szeretünk valakit akkor egy örök életre tervezzük vele, és ilyesmi kérdés meg sem fordul a fejünkben.

Beszéljétek meg a dolgot nyugodt körülmények között. De egyébként nem azon kell rágódni hogy mi lesz a jövőben. Élvezd inkább a jelent, már ha tényleg boldog vagy ebben a kapcsolatban.

2016. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jól érzed magad hogy nem hiszed el azt hogy ez így működik :) nálunk is volt ilyen. Egy idő után megszokod majd és minden rendben lesz :). Ja és ne beszélj be magadnak semmi hülyeséget mert abból van a baj: "valami nem jó, nem érzem jól magam" és ennek valami különösebb oka van mert nincs :). Most váltotta fel a szerelmet valami mélyebb dolog :)
2016. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, valószínüleg ez az ok, most ebből a válaszból teljesen magamra ismertem.:)
2016. aug. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!