Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ez, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez, és miért lehet? 16/L

Figyelt kérdés

Ma, amig vártam a buszra láttam egy velem kb egykorú szerelmes párt.

Amikor megálltak, akkor szorosan megölelték egymást, én pont akkor néztem oda és olyan sírhatnékom lett :(


szerintetek ez mennyire normális?

miért lehet?

veletek volt már hasonló?


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. aug. 7. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
normális vágysz te is a párkapcsolatra azért volt
2016. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Hat pont ilyen nem volt velem, de en kb bármit látok sírhatnék jön rám. Pl egy cuki kutyust, egy boldog kutyust, egy szomorú kutyust...EGY KUTYUST. (Persze nem csak kutyákra vonatkozik) Szeretem a kutyákat de ez azért mar túlzás. Nem voltam mindig ilyen, Először csak a menstruációm idejen voltam ilyen érzékeny, aztan mintha valahogy ebben az állapotban ragadtam volna.:/ Nem tudom hogy normális a, de legalább tudod hogy nem vagy egyedül, sőt úgy néz ki súlyosabb eset vagyok!:D 17/l
2016. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Velem is már történt ilyen pedig én fiu vagyok:((

16f

2016. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez teljesen normális, ebben a korban tombolnak a hormonok..én is nagyon sokszor vagyok ilyen helyzetekben, és mióta van barátom, azóta még érzékenyebb vagyok. 16/L
2016. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Jaaaj, én meg meglátok egy szerelmes párt és jó kedvem lesz(nem bámulom őket).Rámjön a mosoly is néha.:)Nagyon jó érzés..olyan mint mikor pl a Titanicban néztem Jacket és Roset.Nem tudom miért.16/L
2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális.

Szeretethiányod van? Hiányzik egy kapcsolat?

Volt már velem hasonló. Ma is.


22/F

2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. én akkor szoktam elmosolyodni, amikor idős embereket látok kézen fogva menni, ölelkezni, nagyon cukik :))



6. igen, kissé, sajnos :/

2016. aug. 7. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

engem nem rég dobtak, egy év után..volt 1 két veszekedés, megoldottuk...ezek után mint derült égből villám csapás:( úgy hogy ismerős érzés...én is sokszor vagyok így:/ 16/f

2016. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, engem valahogy hidegen hagy.

csak a kis 12 évesek, akik kézenfogva járkálnak azokon kap el mindig a röhögőgörcs:D

17f

2016. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobbára hányingerem van amikor ezeket a nagy szerelmespárokat látom szóval :D


16/L

2016. aug. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!