Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a lent felsorolt adatokat ismerve simán meg tudom állapítani egy lányról, hogy érdekel-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

- kedvenc filmek/sorozatok

- kedvenc könyvek

- kedvenc zenék

- ismert emberek, akire felnéz (pl. művész, politikus stb.)


Ezen kívül lássam legalább egyszer, így el tudom dönteni, hogy vonzódom is hozzá, vagy sem, de ezzel általábna nem szokott gond lenni, a lányok nagy része külsőre bejön.


17/f


2016. júl. 29. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés, de normális
2016. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az oké, hogy így elég sok mindent megtudsz az érdeklődési köréről, de pl. ugyanolyan érdeklődési körű lehet egy kedves aranyos és egy rosszindulatú bunkó lány is. Nem tudod, mennyi empátia szorult belé, liberális nézeteket vall-e, milyen a beszédstílusa, milyen emberek szimpatikusak neki, mennyire rendes vagy éppen lekezelő másokkal, etc. Ezzel azt szeretném mondani, hogy külső+érdeklődési kör alapján nem lehet megmondani egy lányról, hogy tetszik-e neked, hisz semmit nem tudsz a személyiségéről. És lehet, hogy teljesen más zenéket, filmeket, sorozatokat és könyveket kedvel, mint te, de ettől függetlenül egy nagyon rendes lány, és valami megfog benne (talán pont az, hogy különböztök, ezáltal új dolgokat ismerhetsz meg). 15/L
2016. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

" liberális nézeteket vall-e"


ez alatt mit értesz?:D


mert nekem eddig egyszer volt olyan barátnőm aki azt mondta hogy liberálisan nevelték, mindenféle megbánás nélkül megcsalt, mintha kis semmiség lett volna:D

2016. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hát pl. egyesek a homoszexualitást isten ellen való véteknek nevezik. A liberalizmus viszont más emberek elfogadásáról, emberközpontúságról szól. A barátnőd nem liberális, hanem egy szemétláda.
2016. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2: Hidd el (de nem muszáj, ha nem akarod), hogy többet tudok meg ebből, mint gondolnád.

Csak egy egyszerű példa: Megtudom azt, hogy követi-e a tömegízlést, vagy képes önállóan, kritikusan gondolkodni, véleményt formálni.

2016. júl. 29. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem normális :D

Ha külsőre bejön egy lány és ráadásul hasonló az ízlésetek filmek/sorozatok, könyvek terén az elég ígéretes kezdet :D

2016. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem elegendő információ. Ebből így nem nagyon lesz fajfenntartás 😃
2016. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc sorozatom a Fiúk a klubból,a kedvenc könyvem pedig még meg sem jelent magyarul(talán angolul sem).

Na,mit gondolsz?:D Komolyan érdekel,hogy ha nem tudod pontosan,miről is van szó,az milyen érzelmeket vált ki belőled.

2016. júl. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na erre kivancsi vagyok, mit dob a "gep"? :D:D

-Game of Thrones, Született felesegek

-Gyuruk ura

-Ossze vissza hallgatok mindenfelet (pl. Lana Del Rey)

-Nick Vujicic, Cesar Millan

Ja es egyre jobban kiraz a hideg a liberalis "csinalj amit akarsz ha jolesik" felfogastol, esszeru hatarokon belul okes a dolog...

17/l

2016. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8: Hogy lehet kedvenc könyved, ami meg se jelent? Amúgy négy adatból könnyebb lenne megállapítani, nagyobb valószínűséggel lenne, amit ismerek. Te viszont csak egyet adtál meg, egy sorozatot.


9: Ennyi alapján azt tudom mondani, hogy az átlag lánynál jobb, de nem tökéletes. Persze ez csak az én véleményem.


Ha valaki még nagyon szeretne "tesztelni", nem ártana, ha minden kategóriához írna, legalább egyet, de inkább többet.

2016. júl. 31. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!