Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? F/15 Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinaljak? F/15 Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány(14)és nagyon tetszik nekem.A baj h nem tudom hogy jöjjek vele össze nagyon tetszik nekem kérlek segítsetek nkm
2016. aug. 8. 03:05
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Igazából nem árultál el semmit a jelenlegi kapcsolatotokról (suli, család vagy egyéb) vagy hogy esetleg beszéltetek e már.

Így nehéz tanácsot adni. Szerintem ismerkedj vele, hívd el randira meg ilyenek vagy csak egyszerűen írj rá facebookon.


May

2016. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz...Facebook-on ismertem meg beszelgettem vele aztán taliztunk...nem volt semmi extra csak beszelgettünk...tegnap is találkoztam vele de szerintem én is tetszem neki bár nem bisztos...nem merem tőlle megkérdezni mert félek hogy neki nem tetszek...Meg az is baj h a barátnője szerelmes belém és azt hiszem hogy a legjobb barátnője...
2016. aug. 8. 05:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Igaz...Facebook-on ismertem meg beszelgettem vele aztán taliztunk...nem volt semmi extra csak beszelgettünk...tegnap is találkoztam vele de szerintem én is tetszem neki bár nem bisztos...nem merem tőlle megkérdezni mert félek hogy neki nem tetszek...Meg az is baj h a barátnője szerelmes belém és azt hiszem hogy a legjobb barátnője...De mondta nekem hogy jó a stílusom a hajam meg hogy helyes vagyok
2016. aug. 8. 05:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld sokszor elcsalogatni. Csak el kell mondanod, hogy tetszik neked és kész.
2016. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!