Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álltok a mackós testalk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltok a mackós testalkattal, kizáró ok? (kép)

Figyelt kérdés

Mindenhol csak azt látom, hogy a fiatalok körében csak a vézna v. izmos és szálkástestűek tudnak érvényesülni. Vagy csak én látom így?


[link]


Pár kilót most felszedtem, csak viszonyításképp, hogy ilyen mackósra gondolok.



2016. aug. 8. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez neked mackós? Akit mackósnak szoktak hivni az minimum kétszer akkora mint te:DDDD
2016. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a testalkattal szerintem nincsen semmi probléma. Ahogy előttem is írták, a mackós az másmilyen.

Napjainkban igen nagy előnyük van a vékonyabb és az izmosabb embereknek, de én mindig azt mondom, vannak még olyanok akiknek számít a belső is. Egyébként ne aggódj, szerintem átlagos testalkatod van ami teljesen elfogadható minden szempontból.

2016. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a tested, semmi baj nincs vele. Ez nem mackós.
2016. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs gond. Csak húzd ki magad 😉😉
2016. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már tetszett ilyen alkatú srá
2016. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kifejezetten duci pasik jönnek be, számomra még bőven sovány lennél. :'DDD Úgyhogy csatlakozom az előttem szólókhoz, nem lesz gond az alakod ismerkedésnél... Hacsak valakinek nem minden vágya, hogy a barátja kilátszó bordáin hárfázzon. :'D Elsősorban pedig ne azzal foglalkozz, hogy a lányoknak megfelelj, magaddal legyél megelégedve. Ha ezt látják a kisugárzásodon, hogy van önbizalmad, észre fogják venni, és sokkal sikeresebb leszel, nem csak a párkeresésben.

18/l

2016. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a problémám, hogy ahogy van önbizalmam, pedig aztán egy talpraesett srác vagyok, kondizok, lassan el kéne kezdenem futni, sokat olvasok, imádok főzni, szakácsnak is tanulok, házimunka sem áll tőlem messze, ez mind nem azt jelenti hogy meleg vagyok, szimplán jó nevelést kaptam. Talán az a legnagyobb gond, hogy sokáig egy zsáktelepülésen laktam, így nem nagyon tudtam ismerkedni, 18 éves vagyok és még barátnőm se volt úgy igazából. Félek ha ezt a szeretethiányt rázúditanám valakire, az menekülne :D
2016. aug. 8. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az alkatod :) én személy szerint nem szeretem ha egy fiú túl vékony
2016. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem jön be . Én is edzek szóval nálam fordítva is elvárás
2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is edzek lassan egy éve, -20kgnál járok és kb +5 izomban. Még egy év és talán elérem azt az alakot amit szeretnék.
2016. aug. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!