Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar? Vagy bejon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar? Vagy bejon?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Most megyek nyolcadikba mert evvesztes vagyok ... Hat hol is kezdjem elegge erverz vagyok igy lany letemre 😂 Az osztalyunbol szerintem en vagyok a legperverzebb lany , az osztalyomban a fiuk isszonyat kanosak ( allandoan csapdossak a lanyok segget van h "veletlen " megogjak egy lany mellet es mikor le akarunk ulni egy szekre alank teszik a kezuket ( igen elegge beteg ) ) bar mivel elegge perverz vagyok neha "jol esik " ha megfogjak a seggem ... Sokszor elkepzeltem mar h a jovendobelim erzekien csokol es kozben fogdossa a seggem vagy neha a keze elorebb csuszik :) .... Ha lesz baratom egyfele elvaras lesz h perverz legyen mivel en a perverz fiukat szeretem es hat persze szeretnem h fogdossa a seggem vagy pl a melleim titeket zavara ha a baratnotok vagy lany ismerosotok ilyen lenne ? Bocsi h ilyen hosszu lett es h neha hibasan irtam csak siettem a valaszokat elore is koszonom 😊
2016. aug. 9. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Örülnék ha ilyen beállítottságú lánnyal hozna össze a sors.
2016. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bejön. Szeretnék egy ilyen lányt
2016. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vannak előnyei is a putri suliknak, úgy látom.
2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A putri suli = egy neves iskolaval magyar o. Legkepzetted tanaraival ;)
2016. aug. 9. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:

#4: És Magyarország legszánalmasabb diákjaival, ha mindegyik olyan, mint te:)

Szerintem belőled egy jó nagy ri.banc lesz. :) Taszítasz. Találnék nálad SOKKAL jobb lányokat ;)

2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Asszem vagom h ki vagy 😂 Es azert probalsz megszegyenite mert "lekoptattalak" hat ez aranyos😂😂 am meg ki mondta h nalam jobb csajokat nm talalsz ? Barha az idodet arra pazarolod h itt oltogass vagy ugass akk nm hinnem h talalsz ❤
2016. aug. 9. 18:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyam... bszasd meg magad ahelyett hogy itt picsogsz
2016. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm engedi, nem zavarja, de nem is kéri, hogy fogdossam. De persze határok között, nem bugyiba nyúlva, miegyéb.

18/F

2016. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, ha ilyenek is eszedbe jutnak, és majd a BARÁTODDAL ezt akarod csinálni... ilyen egy normális kapcsolat, ahol működik a kémia. De azért az osztálytársaidnak ne hagyd, mert akkor tényleg ri**nc lennél:)
2016. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nm hagyom alltalaban szolok elszor aztan mar utok is😂 Egyetlen egy fiu van akinek nm zavar de azert ra is ra szolok
2016. aug. 9. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!