Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar? Vagy bejon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar? Vagy bejon?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Most megyek nyolcadikba mert evvesztes vagyok ... Hat hol is kezdjem elegge erverz vagyok igy lany letemre 😂 Az osztalyunbol szerintem en vagyok a legperverzebb lany , az osztalyomban a fiuk isszonyat kanosak ( allandoan csapdossak a lanyok segget van h "veletlen " megogjak egy lany mellet es mikor le akarunk ulni egy szekre alank teszik a kezuket ( igen elegge beteg ) ) bar mivel elegge perverz vagyok neha "jol esik " ha megfogjak a seggem ... Sokszor elkepzeltem mar h a jovendobelim erzekien csokol es kozben fogdossa a seggem vagy neha a keze elorebb csuszik :) .... Ha lesz baratom egyfele elvaras lesz h perverz legyen mivel en a perverz fiukat szeretem es hat persze szeretnem h fogdossa a seggem vagy pl a melleim titeket zavara ha a baratnotok vagy lany ismerosotok ilyen lenne ? Bocsi h ilyen hosszu lett es h neha hibasan irtam csak siettem a valaszokat elore is koszonom 😊
2016. aug. 9. 15:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez így szerintem nem gáz :) Normális, hogy az embernek vannak ilyen gondolatai is. Egy bizonyos életkor felett mindenki (aki nem aszexuális) vágyik valamilyen szinten az érintésre, nincs ebben semmi botrányos... csak arra kell ügyelni, hogy ne akárki fogdosson, hanem majd tényleg a barátod :)
2016. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#6: Amennyiben a kommented nekem szólt, akkor valamit nagyon benéztél. Engem biztos,hogy nem koptattál le, azt se tudom, ki vagy.

Esélyed sem lenne lekoptatni, mivel ilyen lányokkal szóba sem állnék :)

2016. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!