Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? Vagy megvárjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Vagy megvárjam hogy ő keressen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval akivel szeretjük egymást. Messze lakunk egymástól és még nem is vagyunk együtt. Sokat beszélgettünk de most nem ír. Én meg úgy vagyok hogy ő a fiú, ő neki kéne írnia. Én nem is tudnék mit írni... Mit tegyek?

2016. aug. 9. 15:56
1 2
 1/12 striga ***** válasza:
80%
Legyen tartásod és várjál szépen, amíg ő ír. :)
2016. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:))
2016. aug. 9. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz te is, nem kell várni a sültgalambot, mert lehet pont a tétlenséged miatt marad abba a dolog.
2016. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És ki írt utoljára? Ő vagy te?

mert ha ő, akkor nyugodtan írhatsz neki most te először, de ha te, akkor várd meg, amíg jelentkezik

2016. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást, akkor nem mindegy ki ír először? :DDD
2016. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írj neki, nem neki kellene mindig írnia, hanem úgy lenne jó, ha egyszer te írnál, egyszer ő.

Ha mindig ő kell írjon, és te sosem írsz, lehet, hogy azt hiszi, hogy annyira nem is érdekled őt.

2016. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Írhatsz neki, ha akarsz. Ha nem, akkor várj a sült galambra :D
2016. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Te is irhatsz neki..elég egy "Szia:3" Vagy ha szeretitek egymást akkor egy Szia<3 vagy valami,biztos jól esne neki:)
2016. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja, boríts rá egy vagon smile-t, attól majd megered a nyelve!
2016. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem úgy értettem,csak egy példát hoztam fel,hogy elég egy köszönés is,nem kell regényeket irni hisz ott irta fent,hogy "Én nem is tudnék mit írni"..:)
2016. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!