Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres egyáltalán ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres egyáltalán ez a pasi? 18/l

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentünk szórakozni egy helyre a barátnőimmel/barátaimmal, és ott hát túlzás, hogy megismertem inkább találkoztam a pasival aki nagyon megtetszett a külseje , és a viselkedése alapján is. Ahogy teltek múltak a percek egyszer csak olyan szinten megkívántam, hogy szó szerint kellemetlenül éreztem magam már csak azon voltam ,hogy vigyen el valahova egy félreeső helyre , és hát történjen meg a dolog. Valahogy sikerült azért visszafogni magamat, mert nem akartam , hogy r**ancnak nézzen, és abban a pillanatban rámozdult a barátnőm is pedig ott volt mellette a pasija..huu hát nem tagadom nagyon pipa lettem, és már nem hagyhattam szó nélkül a dolgot, és a végén én hívtam félre, és megkértem hogy csókoljon (tudom ribis meg minden, de már nem bírtam nem tudom mi történt velem)...elakartam hozzánk hívni, hogy szexeljünk is, de annyira bevolt rúgva , hogy már csak bulizni akart. A lényeg másnap beszélgettem vele, és akart szexelni vagyis "majd megoldjuk" szituáció meg majd beszélünk..napokig nem írt most írtam rá már én, de nem tudom hasonoló helyeztben még soha nem voltam nagyon kellemetlen most ilyenkor mit kell tenni? ** tudom hogy elcsesztem.

2016. aug. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél ribizli. Tébyleg nő létedre csak ennyi tartás van benned? Ez undorító...
2016. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű helyzet, a pasi talonba tett, mivel tudja, hogy bármikor lefektethet, amikor akar, viszont annyira nem érdekled. Biztosan más lányoknak is tetszik, így valószínűleg több lányt futtat párhuzamosan. Ha annyi a célod, hogy lefektessen, akkor csak időzítés kérdése a dolog. Ha éppen unatkozik és a többi lány éppen nem elérhető valami miatt, akkor valószínűleg rád fog szánni egy órát. Ha viszonylag elől vagy a sorban, akkor ebben az esetben ő fog keresni, ha hátrébb (ami a reakciója alapján valószínű), akkor neked neked kell újra és újra keresni egészen addig, amíg úgy nem dönt, hogy egy alkalomra most jó leszel neki.


A másik lehetőség, hogy csak részegen vitt volna el egy körre, józanul viszont nem vagy vonzó a számára. Ebben az esetben a legjobb, ha legközelebb akkor próbálkozol, amikor részeg.


A harmadik lehetőség, hogy még részegen sem kellettél neki igazán. Ebben az esetben nem valószínű, hogy bármikor megfektet, mivel talál nálad vonzóbb lányokat is magának.


Összességében tehát azt láthatjuk, hogy biztosan nem érdekled nagyon, és az sem kizárható, hogy egyáltalán nem érdekled még részegen sem. Alkalmi szexre van vele némi esélyed, ha éppen nem jut neki más, csak te, ennél többre természetesen nincs esélyed.

2016. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
háát ez elég önbizalom romboló volt, de elég pontos...
2016. aug. 10. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha önbizalomromboló, amit leírtam. Nem az volt a célom, hogy bántsalak vele. Ha úgy érzed, hogy ez a helyzet számodra megalázó ezzel a pasival, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy nem keresed és megszakítod vele a kapcsolatot. Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni bőven olyan srácot, aki szívesen lefekszik veled és azonnal megy, ha hívod és talán néhány olyan srácot is, aki komolyabb kapcsolatot is el tudna képzelni veled, ha azt szeretnéd.
2016. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!