Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek erről a felső testről?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Jövő hónapban leszek 17. Jelenleg 194 cm és 83 kg. 14 évesen 94 kg voltam, sikerült lefogynom, akkor látszott a felesleg bőven. Kb 10-12 hónapja kezdtem el edzeni. Teljesen "tisztán" edzek..semmilyen étrendkiegészítőt nem szedek még. Ezen a téren most ősztől szeretnék változtatni, és komolyabbra fordítani az edzést, mivel még bőőőőven van hová fejlődni :) Fogyni is szeretnék még egy kicsit. Sok éve nem járok már strandra, és az öltözőben is gyorsan öltözök át, hogy a többiek ne lássanak, mivel nem vagyok megelégedve magammal. Keményen folytatom az edzést, hogy végre el merjek egyáltalán menni strandra. Természetesen kép is van:

[link]


Hideg-meleg vélemény érdekel, fiuktól lányoktól egyaránt. Úgy gondolom a negatív és a pozitív kritika is egyaránt motiválni fog. Kérem olyanok ne írjanak, akik trollkodni akarnak, mert most mertem először póló nélkül képet csinálni magamról, és ide, vagy bárhova felrakni :D



2016. aug. 11. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Eléggé alaktalan vagy. A mellizmod le van maradva, és a hasizmod sem látszódik. Nem sértésből mondom, de az arányokra jobban figyelj oda, szerintem
2016. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tisztaban vagyok vele. Fogynom kell még. Ez folyamatban van. Eddig 13 kg mínusznal tartok. Köszönöm a véleményt.
2016. aug. 11. 02:13
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik:)

Mármint a külsőd

Kár hogy belsődröl semmit nem írtál:(

16/L

2016. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Férfi szemmel

Semmi probléma nincs veled most se, de azért sok sikert a fejlődéshez! ;)

2016. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hideg-meleg vélemény érdekel, fiuktól lányoktól egyaránt. "

De inkább meleg vélemény érdekel fiúktól,mi?:D

2016. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, távol áll tőlem, de nyilván mindenkinek lehet velemenye, amit szívesen hallok :) köszönöm a véleményeket :)
2016. aug. 11. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom neked is van egy kis gynecomastiád, férfi mell. Igazából azon csak a műtét segít sajnos, nem nagyon lesz jobb a fogyástól.
2016. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zedricht ***** válasza:

Ne fogyj szerintem. Tömegelj picit, lehet e melledre más gyakorlatok kellene csinálni, amik jobban megmozgatják. Utána szálkásíts.

16/F

2016. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát én még helyedbe a hasedzést nyomnám meg egy kicsit. meg talán a mell. De amúgy le a kalappal, hogy ilyen kitartóan csinálod! Így tovább! Büszke lehetsz magadra. És már így is nagyon jó alakod van.
2016. aug. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) remélem egy év múlva már mindenki azt mondja, hogy nagy a változás pozitív irányba :)
2016. aug. 12. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!