Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék leadni vagy...

Hogyan tudnék leadni vagy 30kg-ot, has és felső testről? 50 éves buszvezető vagyok, és kevés a mozgás. A futás, torna nem megy mert fáj a térdem és derekam.167magas és 120kg vagyok. Valami étvágy csökkentő szer van e amitől nem vagyok mindig éhes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én méregtelenítettem szülés és szoptatás után, szintén nem sokat mozgok, sajnos nincs rá lehetőségem, és hát elég nagy hasam maradt. Egy 10napos méregtelenítő léböjtkúra segítségével nagyon szépen lement a hasam és azóta is sikerül tartanom egy egészséges étrendet, mert teljesen átalakult az étkezési szokásom is a kúra segítségével. Ha érdekel, írj és szívesen leírom a részleteit is. (Egyébként 14 kilót fogytam eddig másfél hónap alatt,és ha én megcsináltam, más is megtudja!) :)
2009. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Válaszoló!

Ne hagyj minket tudatlanságban! Mi is szeretnénk bővebbet tudni erről a léböjt kúráról!

2009. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló módszere engem is nagyon érdekelne :)

Kedves Kérdező!


Nehéz úgy tanácsot adni, hogy nem ismerjük az életmódodat. De nagy általánosságban mégis: délelőtt próbálj meg csak gyümölcsöt enni, ha ez eleinte nehezedre esik, akkor tízóraira egyél eleinte meg egy szendvicset ( 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, sok-sok zöldséggel). Ebédnél próbáld kerülni a sült krumplit, rizst, tésztát. Helyette, ha már tészta akkor teljes kiőrlésű, ha már rizs, akkor barna...! Egyél főzelékeket, egy szelet húst (hacsak nem vagy vegetáriánus) salátával. Uzsonnára egyél meg egy natúr joghurtot, vacsira is mehet a sali husival. Igyál rengeteg vizet minden nap, de a vizet néha felválthaja a zöld tea is, a csalán tea is (remek vízhajtó hatású).

Valószínűleg a nagy túlsúly miatt vannak fájdalmaid, ahogy fogysz azok is enyhülni fognak, tehát elkezdhetsz sétálni. Nem sokat mindig többet és többet, jöhet a bicaj is.

De úszni, szerintem már most is úszhatnál, az nem terheli meg az ízületeket. Bármilyen mozgás jó, ha eddig nem igazán mozogtál!

Sok sikert és kitartást! A legfontosabbat már megtetted, eldöntötted, hogy változtatni fogsz!

Jah és ne feledd, a fogyáshoz (főleg, hogy egészséges legyen) idő kell!

2009. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A 3. Válaszolónak:Az élet módom az vegyes.Reggel kv-val kezdek.Délelőtt van úgy hogy eszek 2nagy kiflit.Aztán délután vagy este akkor eszek többet.Amit szoktam enni:pörkölt,babgulyás,pacal,székelykáposzta,kenyér szalonna stb.A levest nem nagyon szeretem.Energia mentes üdítőt iszok,alkoholt soha.hát kb ennyi.
2009. jún. 9. 10:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak azzal fogyhatsz le ha életmódot váltasz. Én a fogyás alatt persze arra gondolok hogy zsírt veszíteni, mert vannak ezen az oldalon akik fogyásnak tekintik a vízvesztést és az izomvesztést is, végülis ezekben az esetekben is kevesebbet mutat a mérleg, de szerintem az nem fogyás. ehhez mindent megtalálsz ha rákeresel guglival: body.builder.hu alapismeretek
2009. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3. vagyok, hát akkor azok amiket írtam jók lesznek neked. Jelen pillanatban ugyanis nem mondanám túl egészségesnek az étrended, életmódod. Tudom, hogy sokszor nincs megállás, de biztos meg lehet, oldani, hogy többször egyél, keveset és egészségesebben!
2009. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, most válaszolok privátban, sajnos a harmadik válaszolónak nem tudok írni.
2009. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Másodiknak sem, úgyhogy ideírom, vesszen a reklám, ha vesznie kell, ha kitörlik, írjatok mailemre :)

Szóval a 10 napos léböjtkúrám a Neera juhar- és pálmaszirup segítségével történt, megrendeltem a 10 napos csomagot, könyvvel, 3 doboz kúraitallal (szerintem 2 is elég) és egy csomag cayenne borssal, fizettem érte 19ezer Ft-ot és 10 napig azt ittam. Másfél deci szirupot másfél dl frissen facsart citromlevet és 1.7l vizet elkevertem egy 2 l-es üvegben, az volt a napi adagom. Semmi szilárd étel 10 napig. 1-2szer pszichikai éhség fogott el, de azt könnyen leküzdöttem, én, aki falva faltam addig!! Főztem is mellette, állófogadásokon is részt vettem, evés nélkül! Leginkább a környezetemet kápráztattam el, senki nem akart hinni a szemének, na és persze annak, hogy ezt végigcsinálom. Bizonyítani akartam, leginkább önmagamnak, sikerült! Azalatt a kúra alatt 6 kilót fogytam (10 nap alatt), majd a többit utána egy egészségesebb életmód bevezetésével. Nem akartam elhinni, hogy valójában mennyi mérget is fogyasztunk, és ezek mennyire aljasan roncsolják a bélcsatornánkat. A kérdezőnek nagyon egyszerű ezt a kúrát betartani, mert gyakorlatilag reggeltől estig ül. Próbáljátok ki, nagyon érdemes és megéri. Nekem mukatársam csinálta előbb és ajánlotta, ő is sokat fogyott. Most akarnék én is újra egy 5 naposat, mert lehet 5-7 és 10 napot csinálni. Ha valakinek van kedve, csinálhatjuk együtt, mert ha van valaki más is aki csinálja, lökni és bíztatni tudjuk egymást. :)

2009. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mégvalami: sem éhség sem gyengeség nincs a kúra alatt, minden fontos tápanyag eljut a szervezetünkbe az elkészített lötyi által. Még fittebb is voltam én is. Ja igen és hashajtó teát muszáj inni esténként, mert produkálni kell nagydolgot másnap. :) Hogy kitisztuljon a szervezet teljes mértékben. Aztán 10. nap után fokozatosan kell visszaállni az étkezésre, a 13. vagy 14. napon, már nem emlékszem, de akkor már mindent lehet enni. Itt a weboldala, én innen rendeltem, de aztán kiderült, hogy sok boltban lehet kapni. Én most az 5 naposat 1 flakonnal csinálom, az 6ezer Ft azt hiszem, és azzal szerintem megint lemegy majd 3 kg legalább. A 10 naposat ha valaki csinálná, szerintem 2 flakonnal is elég, az csak 12 ezer. Kérdezzetek ha valami nem világos :)Üdv: egy 30 éves nő

www.neera.hu

2009. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nem volt szürnyű íze ennek a lötyinek?Nem fájt a fejed az első napokban?
2009. jún. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!