Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legtutibb duma, amivel csóró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtutibb duma, amivel csóró diákként csúnya külsővel is le lehet dumálni a bugyit a csajokról?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Majd lesz neked, ha rájöttél, hogy meg kell változtatnod a mentalitásodat! Ma konkrétan itt Pesten annyi kis krimbancoth láttam, hogy inkább befogtam a szememet nehogy megvakuljak... Válogatni lehet közülük mint a piacon a sárgarépák közül, csak ezek jobbak egy fokkal, mert egyik sem férges...
2016. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze.... Pont Pesten.... Ott vannak a legfelszínesebb lányok........
2016. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem mondtam, hogy nem felszínesek, de szépek! Sőt, nagyon-nagyon gyönyörű szépek!És csak annyira felszínesek amennyire muszáj! A többit meg Ők tudják... :-D
2016. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát de akire azt mondják hogy "ronda mégis van nője" az is általában nem is egy tényleg rossz külsejű pl 50 vagy 120 kgval és 165 centivel, hanem kb 180 cm magas csak a feje miatt próbálják ráfogni hogy nem kedvező külsejű, vagy pedig a csaja csúnya, kövér, csúnya vagy ilyesmi általában, nem?
2016. aug. 14. 13:40
 15/15 A kérdező kommentje:
Meg hányszor van az, hogyha egy átlag vagy átlag alatti külsejű csávó valahogy menővé válik akkor is a barátnője csak jár de nem fekszik le vele, hanem inkább titokban a szépfiúkkal.
2016. aug. 14. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!