Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szépség tényleg minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépség tényleg minden lánynak más vagy ez csak egy álszent duma, amivel a csajok vígasztalják a csúnya fiúkat?

Figyelt kérdés

Én már itt is sok lánytól kikértem a véleményt a külsőmről és elég jó véleményeket kaptam. Volt, aki azt mondta, hogy inkább átlagos vagyok, de a többség szerint helyes vagyok, meg volt olyan is, hogy valaki azt írta, hogy zavarja, hgoy sok ronda fickó bepróbálkozik a lányoknál, az olyan helyesek meg én nem mernek kezdeményezni. Nem tudom, hogy ez mennyire lehet őszinte, mert én mindig is rondának éreztem magam, meg volt már olyan, hogy egy-két lány, akinél bepróbálkoztam lerondázott és általában a szépek szoktak lerondázni, ellenbe a csúnya vagy átlagos lányok meg helyesnek tartottak már. Meg olyan is volt, hogy maguktól kezdeményeztek nálam lányok, igaz csak facebookon, élőben csak egyetlen egyszer kezdeményezett egy nem túl szép lány nálam, pontossabban a barátnője az ő nevében.

Viszont olyan si volt már, hogy nagoyn szép lányok bámultak vagy szemeztek velem és mosolyogtak rám és nem tudom, hogy vajon a szép lányoknak is tetszettem-e vagy csak félreértettem a jeleket, mert sajnos úgy nyíltan egy részeg cicababán kívül senki sem jelezte, hogy bejönnék neki a szép lányok vagyis a nekem tetszők közül. Mondjuk a részeg cicababa is csak aranyosnak tartott. Jó lenne már végre találni olyan nekem tetsző láynt, akinek bejövök, de amíg nem tudom biztosan, hogy van ilyen lány, addig én rondának fogom érezni mindig is magam és nem tudok boldog lenni olyan lányokkal, akikhez még testileg sem tudok vonzódni. Meg azt sem értem, hogy velem miért csak szép lányok szoktak szemezni, viszont neten meg miért nem kezdeményez egy szép lány sem, vagy ha én kezdeémnyezek nekem tetsző láynoknál, akkor azok miért koptatnak le?


2013. febr. 25. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Ha gondolod küldj nekem képet majd én is véleményezlek.

2. Ne várd már el hogy majd a szép lányok odamennek hozzád, mikor ők ahhoz vannak hozzászokva hogy a pasik mennek oda őhozzájuk.

3. Ha esetleg azt látod hogy egy szép lány szemez veled, menj oda hozzá.

4. Ne cicababák között keresgélj.

2013. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden lánynál más a szépség! És nem csak duma.


De kérlek!!! Ne téveszd össze a lányokat/nőket a műplázapic*ákkal! :) azok egy fajt képeznek, és tökéletesen lehet őket összefoglalva jellemezni! :) Általában azonos tulajdonságokkal rendelkeznek, kis mértékű eltéréssel (mint pl szem, és haj szín, magasság, testsúly) :D

2013. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam teljesen végig. Bár különböző embernek természetesen különböző az ideálja, a "mindenkinek más a szép" nem azt jelenti, hogy akármilyen csúnya vagy, van, akinek pont te vagy a legszebb, hanem azt, hogy van akinek ez nem számít. A személyes ideál azt jelenti, hogy van, aki a termetes pasikra bukik, van, aki a vékonyakra. Van, akinek a fehér bőr, van, akinek a kreol tetszik. Egyiknek a kedves és mosolygós pasi tetszik, a másiknak a kőkemény és határozott. Az egyik a lányosabb pasikra bukik, a másik a szőrös medvékre. Az egyik oldal általában fintorog a másik oldal ízlésére, de ettől még egyik sem a csúnyaságra bukik, csak más az értékrend.


Egy példa, hogy értsd: nagyon nagy orrom van, profilból emiatt elég amorf az arcom, cserébe viszont minden nő szerint nagy szép szemem van. Azok a csajok, akiknek tetszettem, általában azt mondták, hogy nekik az a legfontosabb, hogy a pasi szeme szép legyen. Itt jön a lényeg: ettől még nekik nem tetszett az orrom, csak nekik az nem számított. Akinek nem tetszettem, annak - ha jól tudom - főleg épp az orrom miatt nem.


Összességében mint minden közhely, ez is egy féligazság. Egyrészt teljesen igaz, hogy attól még, ha egy csaj elfintorodik, ha rád gondol, attól még egy másik nő valahol boldogan kirakná a fényképed még a falára is. Másrészt viszont, ha te vagy Quasimodo, akkor a külsőd senkinek nem fog tetszeni, olyat tudsz csak találni, akinek ez nem fontos.


27f

2013. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álszent duma! Ha eddig nem jöttél volna még rá.
2013. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szépség relatív... Volt olyan, h olyan csaj aki szerintem bűn ronda azt mondta, hogy 10ből 1 pontos vagyok de volt olyan csúnya csaj aki azt mondta, h 10ből 8... meg olyan is, hogy szép csajnál 10ből 2 meg szintén szép csajnál 10ből 10pontos voltam... ez tényleg változó kinek mi tetszik... de itt van még egy példa spanom (állitólag nagy többség szerint mindketten "jól nézünk ki" ÉS NEM NEM vagyunk melegek ;)) akinek tetszett egy csaj ő úgy rávolt állva amikor meglátta már mozdult a cerka a gatyában... nekem meg inkább konyult... de volt igy az én barátnőmmel, hogy nekem tetszett neki nem... de volt olyan csaj is aki mindkettőnknek vagy egyikőnknek sem tetszett.... remélem ezzel segitettem és megtudod érteni a lényegét :)
2013. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont leszarják az ilyen rinyagépeket, nemhogy vígasztalják őket.

Közhely, de a szépség relatív. Bizonyára láttál már te is alacsony, nagyfülő, fogatlan parasztot jó nővel, aki ráadásul még csóró is volt. Na neki, hogy jött össze?

Neke miért ne sikerülne?

2013. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A külső szépség relatív, álszentség. A rondákkal még szóba se állnak inkább, messziről kikerülik vagy fülest bedugják a fülükbe hogy nehogy véletlenül hozzászóljál. Inkább kiröhögik a ronda embereket. A mai lányok 1000-ből 999 csak a férfi pénztárcáját nézi és hogy hogy néz ki. Meg azt hogy ha férfi tud ártani valami gyenge ronda fogyatékos embernek. Ha szép vagy akkor te is legyél gonosz a lányok mindjárt felnéznek rád.
2013. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kuldj ide fenykepet vagy priviben...Hidd el itt tul oszinte valaszokat is kaphatsz :)Kulonben ha latod hogy szemeznek veled ne felj kezdemenyezni.
2013. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!