Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar ha a fiú nem szeret beszélni sokat de viszont nagyon szívesen meghallgat titeket?

Figyelt kérdés
Ez zavaró, vagy inkább jó hogy nem beszél sokat?

2016. aug. 11. 23:04
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem zavaró!!!!!😇
2016. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyon furán jön ki a dolog hogyha én beszélek te meg csak ülsz mellettem :D l/17
2016. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szűkszavú vagyok szóval érdekes lenne.

De a közös kussolást sem ellenzem ameddig nem kínos. :D

2016. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném ha egy fiú úgy igazán még tudna hallgatni. Viszont ha csak ül és néz ki a fejéből az nem jön be. Az arany középút a nyerő. Amikor meghallgat, és ha kell, tanácsot tud adni. Nem beszél üresen a levegőbe.
2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondoltam, hogy 1 szót se szól. De viszont inkább csak akkor beszél ha kérdezik és magátol nem beszél csak úgy órákig :D
2016. aug. 11. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nekem zavaro lenne. Szeretem a kommunikativ embereket, mert csak igy tudom megismerni a velemenyet, azt hogy mit gondol. Persze ra is kerdezhetek, de az nem olyan.

Nalam alap elvaras, hogy egy srac kotetlenul el tudjon velem beszelgetni barmirol.

17/l

2016. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellettem nem is nagyon tudnál beszélni:)
2016. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Volt barátom egyfolytában beszélt, és 1 hónap után már ott tartottunk, hogy én már minden baromságot tudtam róla (még olyat is amit nem akartam tudni :P) ő viszont alig tudott rólam valamit mert nem hagyott szóhoz jutni. :D

Úgyhogy soha többet olyan fiú aki egyfolytában beszél :)

2016. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két exem közül az egyik ilyen volt, és nagyon nem szerettem hogy keveset beszélt és csak hakérdeztem. a másik pont fordítva, be nem állt a szája mondta a hülyeséget, az sokkal jobb volt :D L/16
2016. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleinte biztos nem zavarna, szeretem ha meghallgatnak. De nehéz megismerni valakit, ha alig mond magáról valamit :D Szóval egy idő után biztos zavarna
2016. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!