Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek hogy az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek hogy az első csókotokat részletesen leírnátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok :)

2016. aug. 13. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin éjszaka kiültünk egy parkba, kicsit hideg volt ezért egész közel ültünk egymáshoz, hogy melegedjünk. A lány kérdezte, hogy szeretek-e farkas szemezni. Erre röhögve annyit mondtam, hogy " Ezt jól elcseszted, mert iszonyat jó farkas szemes vagyok :D ". Elkezdtünk szemezni, itt már tudtam mire vár, de húztam az agyát még egy kicsit, háromszor megvertem, majd kicsit megsértődött és elfordult, ekkor átkaroltam a vállát ahogy ült mellettem, megrántottam magam felé egy kicsit, ahogy átfordult felém rögtön megcsókoltam, hosszú percekig csókolóztunk.


Ekkor voltam 18, most 22. Sajnos a kapcsolat csak 4 hónapig tartott, mert a szüleinek nem tetszettem és nagyon nagy nyomást gyakorolnak rá a szülei, szóval szakított velem. Azóta is ő utána repes a szívem :(

2016. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
16, majdnem 17 voltam az első csókomnál. A srác 18 volt. Már 3 hónapja alakultak köztünk a dolgok, de én nagyon nem adtam könnyen magamat, és főleg hétvégente találkoztunk bulikban. Amikor már tényleg szoros volt a kapcsolatunk, egy buliban történt meg. Egész este össze voltunk bújva, ölelgettük, puszilgattuk egymást, volt több szájra puszi. És kicsit később, a kocsma teraszának a közepén megcsókolt, rögtön nyelves volt. A haverjai láttak, elkezdtek tapsolni, majd a fél terasz tapsolt.:D De számomra megszűnt a világ, addigra már józan voltam, de az egész olyan álomszerű volt, mint amikor be van rúgva az ember. Tökéletes volt, nem is bénáztunk, ő tapasztalt volt, nekem pedig meglepően jól ment (úgy érzem), gyorsan ráéreztem és belejöttem. :)
2016. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
15 voltam, iszogattunk egy haverommal, lementünk a helyi diszkóba, elkapott egy idősebb csaj, táncolt velem, majd lesmárolt. Miután rájöttem, hogy mit csináltunk, kicsit gyakoroltam még, majd megköszöntem neki a tánco(ka)t.
2016. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam, mikor megismertem a barátomat (akkor 21 éves volt) az interneten, majd egy hónap múlva eljött hozzám, hogy találkozzunk. Igazából végig a szobámban ültünk, van egy nagyobb fotelom, belefértünk mind a ketten, hát ott ültünk és beszélgettünk, néha megöleltük egymást. Korábban volt szó arról, hogy neki csak csók után hivatalos a kapcsolat, de én nagyon féltem a csóktól, féltem, hogy elrontom.

Ahogy ott ültünk, néztük egymást már szótlanul, ekkor felém hajolt, én meg azt sem tudtam mit csináljak :D

Kicsit későn kapcsoltam, hogy talán a szememet be kéne csukni, aztán rájöttem, hogy ez mennyire jó érzés. Átkarolt közben, magához szorított amennyire tudott, közben egyre jobban csókolt, végül megpróbálta használni a nyelvét is, de én elröhögtem magam :D emiatt persze ő is nevetett, és megkérdezte milyen volt, de csak annyit tudtam mondani, hogy "aztaaaaa *-* "

Azóta függő vagyok, egész nap tudnám csókolni <3


17/L

2016. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

8. végén volt, a fiú 7-es és a legjobb barátnőm öccse, akivel már számtalan éjszakát átbeszélgettünk, mikor náluk aludtam. Egyik este elmentünk futni.

Mire hazaértünk (ő haza kísért) már sötét volt, mi pedig gyönyörködtünk a csillagokban. Beszélgettünk még valamit a csillagképekről, de addigra már zsongott a fejem és szép lassan, észrevétlenül megcsókolt. Megöleltük egymást, és bementem.


Kicsit félszegek voltunk még mindketten, nem tudtuk, hogy most járunk-e, vagy mit is kellene csinálnunk, de arra emlékszem, hogy hetekig szaporábban vert a szívem :)

2016. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 voltam,felelsz-ès mersz jàtèk közben többször is smàroltunk a lànyokkal,segg fogdosós ölelèsek is voltak.Ez mind az osztàlykiràndulàson törtènt,felejthetetlen èlmèny volt.
2016. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp lementem hozzá, ültünk a szobájában és nagyon néztem a száját aztán ő is ránézett a számra aztán a szemembe és utána megfogtam jobb kézzel az arcát és ő megfogta azt a kezem aztán közelebb hajoltam és ő becsukta a gyönyörkű szemeit aztán jöhetett a csók. Szegénynek legelső csóknál belenyaltam a szájába aztán megállított emiatt és mondta hogy "hű gyorsan haladsz" aztán kérdeztem hogy "miért ne? Ösztönből jött bocsi." erre azt válaszolta hogy "mondtam olyat hogy zavart?" aztán nevettünk picit majd meginn elkezdtünk csókolózni, olyan 5-6 percig csókolóztunk nyelvesen, hát mit ne mondjak Rendesen állt tőle de ez neki nagyon tetszett és jól esett... Mit ne mondjak... Csodálatos volt. Azóta már rengeteg volt és Kedvencem a csókolózás. Van mikor közben egyéb helyeken nyulkál és mit ne mondjak, hamar elmegy tőle az ember hm..viszont ez már egy másik téma. Nekem ilyen volt az első csókom! :)
2016. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, 16/F voltam.
2016. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!