Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ti megtennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti megtennétek? Megmernétek? Fiúk, Férfiak! Ti hogyan állnátok a dologhoz? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Már egy ideje találkozgatunk és a többi,ami ezzel jár.Mint kiderült neki és nekem is vannak érzéseink,de mindkettőnk elfojtotta magában.Ő (pasi) azt mondja,hogy nehezen mutatja ki az érzéseit,és nekem kellene előbb kimondanom a dolgokat.

Én meg rá vártam,hogy ő mondja ki.Sosem voltam ilyen helyzetben,most akkor mi tévő legyek?Úgy értem,ha elriasztom azzal,hogy kimondom?Vagy nem úgy sül el?



2013. okt. 3. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megtenném.

L

2013. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyáva az aki nem mondja ki az érzéseit a kedvese előtt. Őszinteség itt kezdődik.
2013. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Ígyvan,gyengeség,gyávaság a köbön.
2013. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a kis piros gombot nyomogatni, hanem megfogadni amit az ember ír. Elvégre kikéred az embertársaid véleményét...
2013. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már elnézést,de én nem pontoztam senkit sem!Most olvastam a válaszokat!Amiket köszönök,és igazatok van!
2013. okt. 3. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Mire vár?Hogy rángasd le a nadrágját?Elég muttyó faszi.
2013. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szoktunk veszekedni,és emiatt halványulnak benne a dolgok.Ha minden rendben megy,akkor erősek.
2013. okt. 5. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát akkor szeret amikor úgy ugrálsz ahogy neki tetszik.
2013. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hasonló igen.Ha valami történik,ami nekem nem tetszik,akkor is ő duzzog.
2013. okt. 6. 11:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég egyoldalú a dolog.És te ilyen faszira vágysz?
2013. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!