Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek annak erdekeben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek annak erdekeben valamit hogy újra jòban legyenek?

Figyelt kérdés
13 èves làny vagyok,ugyanilyen idős a pasim is.2 ève vagyunk eggyütt.A pasim legjobb baràtja utàl engem teljes szivèből mert azt hiszi elveszem tőle a pasim (neki a legjobb baràtjàt,9 ève legjobb baràtok )A pasim baràtja mondta hogy vàllasszon kettőnk közül.Engem vàlasztott.Mostanàban rossz kedve van de mondta, hogy nem bànta meg hogy engem vàlasztott.De tudja hogy el is tudnam hagyni annak èrdekèben hogy ùjra jòban legyenek.Mondta hogy fel fogja akasztani magàt ha mindkettonket elveszìt.Pròbàltam beszèlni vele, a baràtjàval de nem vàltosztat semmin.(Elèg kemènyfejű egy pasim van) Tehetek valamit hogy ùjra jòban legyenek?

#szerelem #szerelemvsbaràtsàg
2016. aug. 15. 17:15
 1/8 anonim válasza:
Komoly kapcsid lehet kiscsaj!
2016. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen😊
2016. aug. 15. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

"Pasim" "pasim" "pasim"

En még 19 éves létemre se mondom magamra, hogy pasi...

2016. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mivel nekem ő a "Nagy Ő" ezèrt ìrom
2016. aug. 15. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mást írnál, de mindegy :)
2016. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kèrdèsemre mèg mindig nem kaptam vàlaszt
2016. aug. 15. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgyse köti fel magát... nemsokára úgyis szakítani fogtok.. a "pasiddal"
2016. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt?
2016. aug. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!