Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek távkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek távkapcsolatban milyen gyakori, hogy félrelép a fiú?

Figyelt kérdés

Veletek volt már ilyen? Én eddig bíztam a srácban, de már régen találkoztunk és tegnap az egyik barátnőm beletette a bogarat a fülembe. Őt meg nem szeretném letámadni ezzel a kérdéssel, mert nem szeretném megbántani..


18/L


2016. aug. 17. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú tényleg őszintén szeret akkor emiatt nem kell aggodnod :D 18/f
2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon emberfüggő, de úgy nézd, hogy mi oka lenne neki megcsalni téged. Ha nem veszekedtek sokat és látszik rajta, hogy szeret, akkor valószínűleg nem fog. Nem kell túlgondolni a dolgokat, és bebeszélni a sok badarságot. Remélem segítettem :)
2016. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak az a baj, hogy már több mint fél éve nem találkoztunk, de szinte minden nap beszélünk chaten, vagy felhív. Szerintetek megmondaná, ha lenne valakije?
2016. aug. 17. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem gyakori, de több dologtól is függ hogy megcsal-e.

1. A fiúk (legalábbis én) direkt, nem csalnak meg, csak akkor ha a csaj teszi meg az első lépéseket

2. Függ attól hogy a fiú mennyire úgymond "jó pasi" mert a megcsaláshoz két ember kell és ha nem elég vonzó a fiú akkor nem lesz kivel megcsalnia

3. Függ a attól hogy a lányok úgyomd mennyire "jó csajok" mert ha a barátnő egy bombázó a másik meg egy átlagos csaj akkor valószínűbb hogy nem csal meg DE ez leginkább attól függ, hogy megkora az esély a lebukásra -> szóval az is lehet hogy megcsalja a bombázó barátnőt egy rondábbal ha nincs esély a lebukásra mert a barátnő 2 órára lakik a másik meg nem mondja el

(Megjegyezném hogy én még nem csaltam meg soha senkit!! :)

F/17

2016. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+azt mi nem tudjuk megmomdani hogy elmondaná-e mert nem ismerünk se téges se a barátodat
2016. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Szerintem átgondolom a dolgokat.
2016. aug. 17. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:

ha több mint fél éve nem találkoztatok,akkor mi értelme ennek a kapcsolatnak?

őszintén kérdezem. a legszebb éveiteket elpazaroljátok ilyen kamu kapcsolatban.

te jobban tennéd,hogyha élnéd szépen az életed kötöttségek nélkül. ismerkedj,szórakozz. és ha jön valaki akit tudnál szeretni,akkor jöjjetek össze.

nem jó az,hogy vársz erre a fiúra mint egy remete..közben meg ki tudja mikor jön el.

fél év baromi sok idő úgy hogy nem találkoztok. még ha komoly kapcsolat lett volna és munka miatt így alakul 1-2x azt mondom oké. de alapból távkapcsolatra alapozni ilyen fiatalon hiba.

ráadásul itt a nyár, miért nem találkoztatok? nincs olyan pontja a világnak ahova ne lehetne eljutni pár óra alatt.


tényleg jót akarok neked így ismeretlenül is. egy közeli barátnőm volt ilyen helyzetben, pont 18 évesen. hónapokat várt a srácra. minden nap beszéltek és állandóan ígérgetett a srác meg mondta,hogy tartson ki a csaj stb jön majd találkoznak. hát nem jött és közben csajozott is(utólag kiderült). a barátnőm meg csomó pasi elutasított,akik amúgy ezerszer jobban megbecsülték volna. és helyben is lettek volna. így utólag ő is veri a fejét a falba, pedig már nem 18 évesek vagyunk

2016. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeség..


Elmondok neked egy történetet :)


13éves voltam nagyon tetszet egy fiu de messze lakott...de megpróbáltul..(a fiu 16volt akkor)

200kb re voltunk egymástol volt olyan 1és fél évig nem láttam.

Termêszetesen voltak veszekedések...de túl éltük szerettük egymást..

Mikor 18lettem és ő 21ide költözött..


Röviden itt vagyok 26éves és Ő a FÉRJEM! És van egy csodálatos KISFIUNK is!

2016. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer távkapcsolatom, igaz lány vagyok, de megcsaltam. Szerettem meg minden (nem voltam szerelmes), de nem volt mellettem. Ha hívtam nem jött, de más igen. A távkapcsolat szar. A kapcsolat azért van, hogy ott legyetek egymásnak. Távolról ez nem megy.
2016. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, mindenkinek köszi!
2016. aug. 18. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!