Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Éltek távkapcsolatban? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltek távkapcsolatban? Ha igen, milyen? 15 évesen nehéz lenne, nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, annyi idős mint én, csak ő Debrencben lakik, én pedig Budafokon élek. Eléggé tartok a párkapcsolattól, pedig ha a srác a közelben élne, biztos hogy nagyobb esélye lenne az egésznek... Tanácsok, tapasztalatok?

2016. júl. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ugyanez volt velem.. Debrecenben laktam, o meg szinten Pest mellett. Tobb, mint egy evig voltunk egyutt, majd egy apro felreertes miatt szakitottam vele, amit a mai napig sajnalok. Neha meg beszelunk, es az jon le, hogy meg mindig van koztunk valami, de megse lesz, mert kis butacskak vagyunk.

Akkoriban 15 voltam, o meg 17 eves. Igazabol nekem nagyon jo volt, tudtam a sulira koncentralni, megis beszelhettem vele, igaz, hogy chaten, de skype, meg felhivott nagyon sokszor, estenkent. Aztan amikor talalkoztunk nagyon jo erzes volt. Sokkal jobban orultem az olelesenem, mint amikor valakivel mindennap talalkozol es ugy kapod meg 'az adagodat': D

17/L

2016. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg a legszebb éveidet feláldozni egy párkapcsolatért, ami valószínűleg előbb-utóbb úgyis tönkremenne.

Nem akarok gyökér vagy károgó lenni, de valószínűleg sokkal több értelme lenne, ha a közeledben ismerkednél.

2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több mint egy éve vagyunk együtt barátnőmmel, 200 kilométerre lakunk egymástól. Az első pár hétben (mármint sulikezdéstől, előtte nyáron kb 3 naponta találkoztunk, vagy gyakrabban) nehéz volt, aztán gyorsan hozzá lehet szokni. 1, vagy maximum kéthetente tudunk találkozni, szünetekben mindig végig együtt vagyunk, egymásnál alszunk, stb. Ha jól kijöttök egymással, kölcsönös a vonzalom akkor a távolság miatt semmiképp ne hagyd ki.


16F 14L

(értelemszerűen mikor összejöttünk akkor 15F és 13L volt, szóval 15 évesen méginkább kibírható lesz)

2016. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónapja vagyunk együtt és én (16/F) Érd ő(18/L)Abony durván 100km :) ha féltékenykedős valamelyikőtök mint nállunk akkor lehet anniyra nem jó se amúgy semmi probléma vele. Hétvégén együtt vagytok, hétköznap meg messenger, skype :) és tudsz magadra is és rá is koncentrálni :)FONTOS:nyáriszúnetben se egyszerre legyetek együtt 3-4 hetet mert akkor abból szünet lesz mint nállunk és annak nem biztos, hogy jó vége lesz..
2016. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!