Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit reagáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit reagáljak erre a dologra? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk a párommal, gyermekünk is van, kinnt élünk Németországban. a párom exe írt nekem Facebookon hogy kiköltözött németbe, és szeretne velünk találkozni. olyan rosszul érint ez, tudom hogy a párom még mindig nagyon szereti,és félek hogy tirokban találkozik majd vele. mit tegyek ebben a szituban? ez a lány nagyon szép és ráadásul alacsony is,mondta a párom h tökéletes, bikinis képe is van róla ami mindig nála van 😳
2016. aug. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudj kérdező, de minek szültél olyannak gyereket, aki még mindig ez exe után sír?
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megint a támadás bakker. egy gyermek az egy gyermek, neki ehhez semmi köze, tanácsot kértem, ne itélkezz itt felettem
2016. aug. 9. 22:40
 3/8 A kérdező kommentje:
8 éve nincsenek együtt már
2016. aug. 9. 22:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne reagálj, ha akarnak, úgyis találkoznak
2016. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
85%

“ A párom még mindig nagyon szereti“

Minek szültél???

Ha valakinek ez számít,hogy az exe szép meg alacsony,pláne ha gyereke van..

Látom előre szerencsëtlen gyerek sorsát...

Szép meg alacsony... Ezen padlót fogtam ...

2016. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hogyne lenne köze,ha a te ““párodnak““ a gyereke ellenére az ex mélynövése meg szépsége számít. A párod nagyon szereti.

Meg hogy ne lenne köze,ha ennyire bizalnatlan vagy a gyereked apjával!

De jól van kérdező,legyen neked igazad,minden rendben,ez a király élet,hogy örökös rettegésben vagy,hogy az ex mikor találkozni a pároddal.

Találkoznak,ha akarnak,a tudtod nelkül.

Ennyi!

2016. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért álljunk meg egy picit, boldog családi életet élünk, tisztességesen neveljük a fiúnk, és boldog baba. na de most mit írjak ennek a lánynak? nekem ír, tök abszurd. azt is írta h írt a páromnak de nem válaszolt, vmi nem bunkó lerázós szöveg kellene h ne rondítson bele a családi életübkbe. inkább tanácsokat adjatok, ne támadjatok
2016. aug. 10. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Udvariasan írd le hogy sajna mostanában nem alkalmas emaitt vqgy amiatt. Nem kell részletezni. Majd egyszer. Kész ,semmi köze hozzá.
2016. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!