Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és van egy nálam pár évvel idősebb barátom. És egyszer meg akarta fogni a fenekem. Ezzel elméletileg nem is lett volna problémám, viszont gyakorlatilag egyből odakaptam a kezéhez.

És rajta kívűl volt még egy (majdnem) barátom, aki meg jóval ilyen "fogdosósabb" volt, és ő is azért hidegült el, mert én semmit nem hagytam. De nem direkt, nekem ez reflex, hogy ne hagyjam. És ilyenkor mit kéne csinálnom, hogy ne kapjak oda? Vagy van valami magyarázat egyáltalán rá?


2016. aug. 22. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy nem kapsz oda. :D Ennyi.
2016. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nem megy olyan könnyen. Mondom hogy reflex :(
2016. aug. 22. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. Ezt agyban kell eldönteni. :)
2016. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked ez berögzült reflex de igyekszel befejezni:)
2016. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm is ilyen volt. Az bevált hogy karoljon át erősen, és akkor arra koncentrál. Nálad is működhet.
2016. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyarázat,hogy szégyenlős vagy. Bizonyos tekintetben pl közösségben én sem hagyom a barátomnak,de ha ketten vagyunk,akkor ha már az én fenekem a cél akkor viselje azt,hogy én is ki pc-zem az övét. Ebből játék lesz amit lazán veszek,mert csak humorosak vagyunk :D De az első pár hétben (inkább az első hónapban) nem engedtem,hogy sűrűn fogdosson. Először összeszoktunk.
2016. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!