Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kezdem a legelejéről... Vagyunk négy a baráti körömben 2 fiú 2 lány.. Én vagyok az egyik fiú... És a barátomnak bejön az egyik lány nekem meg a másik... És ugye barátom múlt hét csütörtökön mondta el a lánynak hogy bejon neki 3s utána nekem is elkellett mondanom... És hát én is bejövök neki. Volt fenék fogás cici tapi kiszívtam a nyakát szájrapuszi és csók átmenet.. De van neki egy másik fiú is de vele még nem találkozott és hát engem választana de hamarosan találkoznka... És a bökkenő az, hogy suliban is próbálnék vele beszélni de ott ha beglátom leblokkolok és elfogom így veszíteni... Valaki olyantól szeretnék választ kapni akivel történt már hasonló... Az a baj hogy nekem nem csak bejön már hanem meg is szerettem... De suliban leblokkolok félek valamiért de nem tudom hogy miért. 14 éves vagyok. Lehet hogy ilyen korban korai ez meg tudom hogy másoknak sokkal nagyobb gondjai is vannak de hiszem hogy létezik ennyi idősen is a szerelem. A válaszokat előre köszönöm vagy a tanácsokat! :-)
2016. febr. 16. 15:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem beszélj a lánnyal mindenképpen. Ez amúgy sem egy normális dolog hogy itt vagy te neki és együtt lehetnétek,de ő azért mégis csak találkozik azzal a másik fiúval. Mond el neki, hogy döntsön végre,hogy kivel szeretne együtt lenni.De ha a másik fiúval többször is találkozik akkor hagyd a fenébe az egészet. Találsz még jobb lányt is nála,hiszen fiatal vagy, előtted még az egész élet. L/20
2016. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!