Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok osszejonni senkivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok osszejonni senkivel? Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy srac nagyon aranyos figyelmes igazabol olyan kis szerenynek iteltem meg. Egyszer talalkoztunk elobe egy esemenyen azota beszelgetunk es mosz elhivott talalkozni. Viszont egyszeruen nem tudom.... ha jol gondolom szeretne kozelebb kerulni de en most nem vagyom senkire ott vannak a barataim imadom oket legszivesebben minden percemet veluk toltenem es jol megvagyok egyedul de nem akarom ot megbantani meg tenyleg kedvelem de nem tudok mit kezdeni a helyzetel + en most nagyon felek is a talalkozastol... soha nem csinaltam meg ilyet

2016. aug. 23. 14:19
 1/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Unlove, ez aranyos volt :D Hát figyu, ne tervezz semmit, és ne várj el semmit. Találkozz vele ha úgy érzed, nem muszáj semmi olyannak történnie amit te nem akarsz. Kitudja, lehet pár "randi" után úgy leszel vele hogy hm.. talán mégis! :) Ha meg nem, legalább tisztázod magadban hogy nem pálya ez most, a fiú is észre fogja venni hogy annyira nem esélyes.
2016. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De lehet eselyes lenne csak nem ebbe a korszakomban.. meg ha belegondolok ebben a korban ugyis szakitas a vege vagy o megcsal vagy megunjuk egymast vagy barmi ebbol egy ido utan ugyse lesz semmi igy tok ertelmetlen a dolog... tudom fura gondolkodas de nem birom maskepp felfogni

Amugy koszi a valasz ;)

2016. aug. 23. 15:00
 3/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ne legyél ilyen előítéletes ( úgy is meg csal stb.-re gondolok!) Elzárod magad a lehetőségektől ha mindig arra gondolsz mi sülhet el rosszul! Az ilyen : későbbi korszakba jobb lenne dolgok pedig az olyanok az életben, amikkel vagy akikkel soha többet az életben nem találkozol csak nagyon kivételes esetekben. Tartom magam tehát továbbra is előző kommentemhez :)
2016. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat rendben😅
2016. aug. 23. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Korodat leírnád ? :)

A leírtak alapján úgy gondolom,hogy nem állsz készen még a kapcsolatra. Igazából nem tudhatod,hogy jó lesz vagy sem. De az mindenképpen arra utal, hogy várnod kell ha még úgy érzed, hogy nem megy ez az egész fiú dolog.

Egyébként nincs mitől félned, mert ha most nem mész bele , ez nem azt jelenti, hogy az életben még nem vár rád a szerelem és érdekes,izgalmas dolgok. Annál jobb ha érzed a lángot egy személyel.

Én is későn értem meg a kapcsolatra, 18 évesen még egy fiúm sem volt,de nem bántam meg ,mert most tudom,hogy egy rendes srácot találtam ,akit érzem,hogy szeretek,meg szeret.

Ne pánikolj az idő miatt. :) Egyébként legyen a szived döntése :)

2016. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok és igazából nem tudom hogy készen állok e csak azt érzem hogy most nem vágyok senkire és a barátaim és a családom most a legfontosabb :)
2016. szept. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!