Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, ti örülnétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti örülnétek, ha a párotoktól hasonló, vagy ugyan ilyen nyakláncot kapnátok születésnapotokra?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] . Nekem ez a kettőtetszik, arany nyakláncot szerettem volna, de az túlságosan drága? Vélemények? Esetleg valami más ötletek?
2016. aug. 24. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép szép.. De lehet egy csavarhuzonak jobban orulne
2016. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ezüstöt jobban szeretem mint az aranyat.A szíves nagyon szép!Igen én örülnék!
2016. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nekem nem tárgyak jelentik az örömöt
2016. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nem tetszenek, szóval nem örülnék ha ilyet kapnék..

A kettő közül amúgy a szíves jobb, ha csak ezekből lehet választani én azt venném.


Egy tipp, nem muszáj megfogadni: az ilyen ajándékoknál szerintem az a legcélravezetőbb ha kinézitek együtt és ő választ. Vagy veled van amikor veszed. Vagy próbálod kipuhatolni hogy milyeneket tart szépnek, mutatni neki párat és azokból választhatsz. Ez a "nekem ez meg ez tetszik" jóó, csak ő fogja hordani, elsősorban neki kell tetszen :D

2016. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ékszereket, csak útban vannak. Ez olyan embereknek kell, akik nem tartják elég szépnek magukat, önbizalomhiányosak, és ezért úgy érzik, kell rájuk valami csillámló, és amitől majd megszépülnek, megszépíti őket. Na jó, igazából ezek nagyon szépek, úgyhogy lehet, hogy időnként még hordanám is, de szerintem felesleges. Úgyhogy valószínűleg csak ritkán hordanám, szerintem nagyon ritkán. Párszor azért, mert miért ne, mert ezek pl tényleg ízlésesek, de egyébként nem nagyon érdekelnek engem az ilyen dolgok.
2016. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*De a gesztust viszont értékelném, az cuki lenne. Valszeg tökre meg lennék hatva.
2016. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem hülyeség, hogy csak azok hordják, akik nem tartják magukat elég szépnek. Én magamat egész szép lánynak tartom, nincs problémám vele, ha szép ruha, smink vagy ékszer nélkül kell mutatkoznom, de ennek ellenére imádom mindet, főleg a szép ékszereket. Mert jó rájuk nézni, akkor is, ha csak simán egy asztalra vannak lerakva, akkor is kezemen/nyakamban viselem őket. Viszont az ilyen nagyon csillogó, köves dolgok nem tetszenek. Sokkal jobban szeretem a cizellált, kicsit kopottasabb ezüstből készült dolgokat.

Egy szó mint száz, nagyon jól írta valaki előttem, hogy ismerned kell a barátnőd stílusát, hiszen az a cél, hogy neki tetszen. Nézd meg milyen ékszereket hord általában (ha hord), vagy mutass neki ehhez hasonlókat, hogy tetszik-e neki. (Akár ezeket is megmutathatod, mert szerintem a meglepetés erejénél sokkal fontosabb, hogy aki kapja örüljön neki, szívesen hordja őket.)

2016. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!