Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti inkább azt szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti inkább azt szeretitek ha sok mindenben hasonlít rátok külsőre a pártokok (pl ugyan olyan hajszín, bőrszín, szemszín, hasonló testalkat, hasonló magasság, stb. ) vagy inkább minél inkább eltérő legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Még sosem gondolkodtam ezen így.Nem érdekel, ha tetszik valaki akkor nem azt nézem hogy hasonlít-e rám.
2016. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, kicist furcsa kérdés tudom, valószínűleg ezt tudatosan senki nem nézni,


de akkor úgy kérdezem hogy azok akik tetszettek idáig nektek, inkább hasonló külsejű, vagy inkább eltérő külsejűek voltak?

2016. febr. 13. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Elviekben a páromnak hasonló testalkatúnak kéne lennie, mint nekem (ha én rendszeresen járok edzőterembe nem működne egy lusta emberrel), de a gyakorlatban ez nem így működik, a szemszín, hajszín stb pedig egyáltalán nem számít
2016. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondom vegyes.Mindenféle lány tud tetszeni.
2016. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
Inkább eltérő legyen...De azért ne túlságba...
2016. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a hajszín, szemszín nem érdekel különösebben, azon nem múlik semmi. Testalkat már más téma, ott persze megvan, hogy mi jön be, nyilván ne legyen nálam vékonyabb a fiú, szerintem ez érthető. Magasság szempontjából pedig minél magasabb nálam, annál jobb.
2016. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam a hajszín és a szemszín kevésbé fontos, a hasonló testalkat szimpatikus (régen sovány voltam, de elértem, hogy ne legyek az, és tartom a szintet, a szélsőséges testalkat nem tetszik, talán pont azért, mert az egyik változatát saját magamon tapasztaltam, milyen), a hasonló magasság nálam nem működött eddig, a velem nagyjából azonos magas férfiak vagy tele vannak komplexusokkal vagy tutyimutyik, határozatlanok, én pedig nem akarok egy felnőtt férfit irányítgatni vagy pszichológust játszani, magasságban inkább az eltérést preferálom a férfi javára, de ezek az én saját tapasztalataim.


Belső tulajdonságokban fontosabb a hasonlóság, de nem kell, hogy ugyanolyanok legyünk, viszont fontos kérdésekben azért gondolkodjunk hasonlóképp, az a jó, ha önmagunk lehetünk egymás mellett és tudjuk egymást ösztönözni.

2016. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:

Nem,én a szép lányokat szeretem...:D

De amit pl. hasonlóban szeretek,azt se amiatt,mert én is olyan vagyok.

2016. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!