Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rockzenét kedvelő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockzenét kedvelő lányok, nálatok van esélye olyan srácnak, aki ugyan hasonló zenei ízléssel rendelkezik mint ti, viszont ez a külsején nem látszik? Vagy pont a rockideálok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Tehát nem az a tipikus rocker. Nincs hosszú haj, sem bakancs, maximum zenekaros póló, illetve sötétebb ruházat.

2016. márc. 21. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rockot, de senki nem mondaná meg rólam külsőre. :D

20/N

2016. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, ha ilyen zenét hallgatna egy srác, de az már nem annyira tetszene, ha ez nagyon látszódna az öltözködésén. Én is lány vagyok és senki nem mondaná meg, hogy ilyen zenét hallgatok a rózsaszín ruháim alapján :)
2016. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne volna? Rólam a külsőm alapján még ha mondom sem hiszik el,hogy rock+metal kedvelő vagyok... ;) 18/L
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
„Éld az életed! Olyan hangosan és őrülten és másképp hallgass zenét, ahogyan csak akarsz és mindig emlékezz, hogy nem vagy egyedül!” – Andy Biersack
2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ezt a felnőtt párkapcsolatok témában akartad feltenni? Van egy tini párkapcsolatok kategória is... Felnőtteknél szerintem elég mindennapos dolog hogy nem járnak zenekaros pólóban vagy bakancsban.
2016. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rock zenét, pedig nem mondaná meg senki, mert nem jelenik meg az öltözködésemben. Amúgy számomra igenis fontos lenne, hogy a párom hasonló zenét szeressen mint én, mert jó együtt koncertekre járni és együtt üvölteni teli torokból.:) Ámbár a rocker kinézetű srácok engem taszítanak, nem jönnek be.
2016. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áh, fél életemet egy ilyen lányért :D
2016. márc. 21. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Megsúgok egy titkot, felnőttként a legtöbb nő a hozzád hasonlóakat kedveli :D Hacsak nem valamely szubkultúra tagjai (pl goth), ahol alapjáraton elvárt a megfelelő öltözet, azért a koncertek démonjai is felveszik ám a virágos nyári ruhácskát a melegben :P


Konkrétan a kérdésre válaszolva, nálam se lenne zavaró, fontos a hasonló zenei ízlés, de nem árt, ha tudja az illető férfi, hogy hova mit illik felvenni, és nem bakancsban jelenik meg mondjuk egy étteremben.

(Bár most magam ellen beszélek, párom az általad rockideálnak titulált típus, de pont ezért tudom, hogy megvannak a hátrányai... :D)

2016. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én rocker vagyok és a mostani barátom is az. Egyikünk sem jár bakancsban meg szegecses meg bőr cuccokban. Sima farmer és zenekaros póló. Egyikünk sem az a "tipikus rocker" de nagyon jókat tudunk beszélgetni mert teljesen azonos a zenei ízlésünk és együtt járunk koncertekre is:)

15/l

2017. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!