Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok. Ha bekerülök egy új társaságba akkor meg se merek szólalni mert félek hogy valami hülyeséget mondok. Ha a barátaimmal beszélgetek akkor nincs gond de még osztálytársaimmal sem tudok rendesen beszélni. Nem szoktam csak úgy odamenni hozzájuk beszélni mert attól tartok hogy nem lesz téma amiről beszelhetnenk. Ők teljesen mások mint én. Nem érzem jól magam egy nagy társaságban mert olyankor nem figyelnek rám szinte még se szolalhatok. Egy kissebb csoportban más a helyzet. Gondolok itt 4-5 főre. Mindenhol én vagyok a csendes, szerény kislány. Mostanra ez már nagyon elkezdett zavarni. Nem is érzem magam szépnek. Pedig amikor belenezek a tükörbe akkor tudom hogy nem vagyok ronda. Az alakommal az a gond hogy túl vékony vagyok (165cm/43kg) és hiába szeretnék hízni egyszerűen nem megy. Régebben sokat cikiztek emiatt, hogy túl vékony vagyok az s hogy azért már hiznom kéne. Meg hogy ez már beteges. Mostanába is van pár olyan ember aki ezt megemliti és nekem ez nagyon rosszul esik. A másik problémám az hogy nagy orrom. Oké ez furán hangozhat de komolyan. Ha nem lenne ilyen az orrom akár azt is mondanám hogy szép vagyok de nem mert ez rontja az összhatást. A családom pedig ezzel viccelődik. Az elején még vicces volt de már nagyon nem az. A kérdésem az lenne hogy mivel tudnám növelni az önbizalmam? Hogy tudnám szépnek érezni magam? Hogy tudnék rendesen beszélni az emberekkel anélkül hogy azon stresszelnek hogy vajon mit mondjak/ne mondjak hülyeséget?

16/l



2016. aug. 26. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass, eddz.
2016. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sport erre a legjobb. Mind testileg mind lelkileg megvaltoztat. Sportos leszel tole es kitarto. Ha latod a kulso valtozasokat tobb onnizalmad lesz. No pain No gain
2016. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az olvasashoz ehhez mi köze,elég sokat olvasok. Hetente 1-2 könyvet. Nos az edzés jó ötlet. Köszi:)
2016. aug. 26. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon sok köze van, ha gondolod járj utána.;)
2016. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. :D Nekem is elég nagy az orrom és kicsit a fülem is, úgyhogy engem is csesztetnek miatta. Meg társaságban én sem merek szinte megszólalni sem. 1-2 velem egykorúval jól érzem magam, de velük is csak úgy, ha kettesben beszélgetek.
2016. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy más is ártérzi a helyzetem:)
2016. aug. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!