Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljátssza hogy nem érdeklem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljátssza hogy nem érdeklem, közben meg mégis tetszem neki?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy ismerősömtől hogy tetszem egy srácnak. Ő nekem nagyon-nagyon tetszik. De nem értem: semmi jelét nem látom hogy érdekelném, ellenben egy másik csajjal elkezdett a szemem láttára beszélgetni, érdeklődni utána stb.

Most akkor mi van? Mégsem érdeklem őt csak hazudott, és a másik csaj kell neki?


2013. aug. 6. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a haverod félreértett valamit
2013. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól hogy tetszel neki, nem szerelmes beléd

más is tetszhet neki

vagy te nem is, csak az ismerősöd mondta rosszul/értette félre

2013. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szerelmes belém, én sem vagyok az belé csak tetszik. Nekem ez a tetszik, mármint részemről az hogy "De jó pasi, fúú de szívesen szexelnék vele" :D és igen, nagyon bejön.

Csak azt nem értem hogy miért mondták azt hogy én is tetszem neki ha ennek nem sok jelét látom, max annyit hogy egyszer mikor meglátott nagyon mosolygott rám, de amúgy nem is szól hozzám szinte.

2013. aug. 6. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Nem te vagy az egyetlen lány, több célpont, nagyobb valószínűség a találatra.

2. Lehet, hogy féltékennyé akar tenni

3. Haverod félreértett valamit


Ez a 3 lehetőség van. Az is lehet, hogy valahonnan ismerte azt a csajt akivel beszélt. Nálam is vannak csajok akik bejönnek de nem kezdek velük semmit, másikakkal meg elbeszélgetek... Mondjuk én speckó eset vagy, nem nagyon érdekelnek az emberi kapcsolatok :)

2013. aug. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!