Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? , érdeklem? ,...

Mit csináljak? , érdeklem? , lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az van hogy egyzser egy srác felkért szecskán táncolni mert sokszor néztem hátra, másnap bejelöltem facebookon és 1 hónap múlva ráirtam. Nagyon sokat beszeltünk meg kedves volt és poénkodtunk egymással. A folyosón a suliba elkezdett köszönni. Én többször is ráirtam. Aztán mivel élőben nem volt lehetőségem elmondani neki leírtam facebookon hogy tetszik nekem. erre írt egy "XD" és azt hogy én is aranyos vagyok. Aztán ezek után nem történt semmi párszor rámirt meg amikor nekem is volt elég bátorságom én is rá. Aztánjött a szilveszter és ő rámirt este. Hivott magához de én mondtam hogy nem megyek. aztán éjfélig beszeltünk. Aztán amikor másnap írtam akkor olyan fura lett ezért nem is beszeltünk. Aztán jött a farsangi buli a suliban. Láttuk egymást és felkért táncolni és nevetett meg látszott hogy jó kedve van. Aztán másnap ráírtam hogy miért csinálja azt hogy máskor észre sem vesz de ott felkér táncolni..aztmondta hogy nemtudja hogy miért kért fel és nem akart megbántani. Azóta semmi..ha szembe jön a suliban néha köszön. megg feltünően bámul. Mit csináljak? Kérdezzem meg élőben hogy mi a helyzet? Kérlek, segítsen valaki!:( (még annyi hogy én 14, ő meg 17)

2014. márc. 1. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelni biztosan érdekled valamilyen szinten, mert ha nem érdekelnéd nem írt volna rád. Elég gáz helyzet, amikor facebookon megy a beszélgetés, de élőben meg csak köszönés van meg ilyesmi. Nem feltétlen hiszem, hogy úgy gondol rád, mint egy kapcsolatra. Szerintem szilveszterkor azért hívott át, mert akar valamit(nem éjféli koccintásra gondolok). Szerintem mindenképpen jó lenne, ha élőben is lenne valamilyen kommunikáció köztetek, mert így nem az igazi. Nem gondolom, hogy jó ötlet volt, hogy leírtad neki, hogy tetszik, mert a fiúk nem igazán szokták azt mondani, hogy te is nekem, szóval nem mondják meg mit éreznek. De ha tetszel egy fiúnak akkor azon úgyis látod. A fiúk is zavarba tudnak jönni néha.:)
2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy te vagy élete szerelme
2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az jó ötlet ha mondjuk hétfőn odamennék hozzá és megkérdezném hogy neki ezzel az egésszel mi volt acélja vagy az egész ciki hogy nekem kell odamenni? köszönöm a választ:)
2014. márc. 1. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem biztos, hogy ez lenne a legmegfelelőbb módja. Szerintem ne támadd le ezzel, mert vagy hazudik vagy nagyon rossz esetben kinevet. A fiúk húzzák az agyadat. Szerintem spontán menj oda hozzá és csak beszélgessetek. Ne konkrétan erről. Ha észreveszed, hogy gyakran néz a szemedbe esetleg a szádra, akkor az azt jelentheti, hogy tetszel neki(legalábbis én azt szoktam figyelni, hogy mit figyelnek). Meg próbálj fizikális kapcsolatot teremteni, érintsd meg de persze nem az ilyen erogén zónáknál.:)
2014. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy az iskolába nem tudok vele beszélni mert mindig látszik rajta hogy siet valahova. Általában csak akkor látom amikor megy haza és akkor tudnék vele beszélni. De félek egyszerűen a reakciójátol meg attól hogy valami olyat mondok amit nem kéne. meg nem jönne ki furcsán ha csak ugy megkérdezném hogy hogy van? mert élőben egyáltalán nem beszéltünk még..
2014. márc. 1. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
És nincs is közös barátod vele? Vagy például nem tudsz az iskolában olyan programról, ahova ő jár? Mert az ilyen szakkörökön vagy edzéseken tök jó lehetőségek vannak a beszélgetésre.
2014. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincsen közös barátunk..vagyis akiket közössen ismerünk azoknak nem szeretném elmondani hogy mit érzek iránta..meg ugye az van hogy 3 éve járunk egy iskolába és szecskán láttam először. és ma mi sulinkban nincsenek ilyen szakkörök meg hasonlók. Szóval teljessen tanácstalan vagyok.
2014. márc. 1. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha vannak közös ismerőseitek és van köztük pl. egy lány aki tényleg jóban van vele akkor próbálj a lánnyal jó kapcsolatot kialakítani és szünetben legyél vele és ha ő odamegy a fiúhoz akkor máris meg van a lehetőséged. A lánynak meg nem kell elmondanod, hogy neked tetszik a fiú. Bár nem a legjobb ötlet volt, hogy így hogy nem beszéltetek még személyesen elmondtad neki, hogy tetszik neked.:/
2014. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem volt a legjobb ötlet meg hogy gáz hogy nem is beszeltünk még élőben és elmodtam csak nagyon rossz volt hogy nem beszélünk élőben és akkor azt gondoltam hogy talán akkor változik valami:) szerintem a következő hét folyamán megpróbálkozok valamivel mert végülis a mostani helyzetnél rosszabb már úgysem lesz:D nagyon szépen köszönöm a segitséget, hálás vagyok:)
2014. márc. 1. 19:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, így kell hozzáállni!:) Sok sikert, remélem jobb lesz a helyzet de továbbra is csak azt tudom mondani, hogy az első beszélgetés tényleg ne úgy kezdődjön, hogy basszus mi volt ez az egész?! Csak nyugodtan, kedvesen, aranyosan és minden oké lesz.:)
2014. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!