Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem gáz ha randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ha randi közben mondom a fiúnak h wc-re kell mennem? XD Fiúk ti nem gondolnátok hülyének a csajt?

Figyelt kérdés
Mert tegnap megjött és hnap randim lesz és kell majd cserélnem..és valószínű sétálunk majd meg ilyenek tehát nem vmi helyen leszünk ahol elmehetnék csak úgy..tehát majd mondanom kell neki hogy bocsi wc-re kell és menjünk be valami olyan helyre ahol van...pl itt a pláza és oda..
2010. máj. 28. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves lehetsz, meg a fiúd hány éves lehet...

De aki azért hülyének gondolja a csajt, mert menstruál... Hát, kérem...

Mi abban a gáz? A fiúnak meg kell értenie, ha nem teszi, akkor egy éretlen kis p.cs.

XD

2010. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, így már én is voltam :D A pasinak eszébe se fog jutni, hogy de ciki, hogy elmész a wc-re, ez teljesen természetes:)
2010. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én 16 a fiú 17


amúgy tudom h nem ciki a wc-zés csak milyen már h sétálunk vagy valami és bejelentem h na most wc-re kell mennem :D

2010. máj. 28. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondani, hogy "WC-re akarok menni mert ki akarom cserélni a tamponom". Egyszerűen megmondod neki, hogy keressetek egy mosdót. Ennyi...

Nem kell kifejteni.

2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem hívd be a fiút is!

Állítsd szembe és vedd a farkát a szádba

Közben húzd ki a tampont és előtte jól csavard ki


Tuti elélvez a gyönyörtől!!!

2010. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért is lenne gáz? a fiú talán sosem megy wc-re? én se kötöm az oszt. társaim orrára, hogy betétek megyek cserélni és nem pisilni megyek.
2010. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az ciki, ha azt mondod, hogy mindjárt beszarsz, nem az, ha mosdóba akarsz menni. "Elkéne mennem a mosdóba.." ebbe semmi nagy cucc nincs.
2010. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az véletlenül aki tegnap ezt a kérdést feltette?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__88767..


Nem nem ciki,természetes dolog!Mit kell ezen ennyit problémázni?Megmondod hogy wc-re kell menned és kész!Ha ezen képes lenne problémázni akkor nem normális.

2010. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de én tettem fel azt is.. csak nagyon izgulok , hogy ne legyen semmi problem :D
2010. máj. 28. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani, hogy miért kell wc-re menned, csak mondd, hogy ki kell menned és kész
2010. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!