Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac de nem tudom hogy kozeledjek hozza?

Figyelt kérdés

Kb 5 eve smerttem meg a zenesuliban egy hangszerre jarunk egy kvartetben vagyunk es egy zenekarban is elegge sokat latom es latni is fogom igazbol rendes es neha egy hullam hosszon is vagyunk egy evvel idosebb nalam igazabol volt egyszer hogy egy zenei taborban osszevesztem vele a probak miatt de azota kibekultunk egy heten tobszor is latom de amikor talalkozunk lefagyok es mast kinyogni csak egy hellot

Mindig mondom magamban hogy nem nekem nem tetszik de amikor latok egy szerelmes cikket mindig ra gondolok szerintetek hogy kozeledjek hozza 1-2 mulva megbegy suliba is fogunk jarni ti mit tennetek???


2016. aug. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtanulnék pontot, vesszőt használni és normálisan fogalmazni.
2016. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy tanítson furulyázni, mint magántanár!


16L

2016. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2# Mire gondolsz? :D Kis huncut
2016. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!