Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. De még mindig nem jutott el addig, hogy én legyen neki a legfontosabb. Én ezalatt a 2 hónap alatt egyszer sem aludtam nála, míg ő kb. 5-ször aludt itt. De ez még nem is baj. Hanem az, hogy a barátnőjéhez átjön, a tudtom nélkül, aztán mikor megy a buszhoz, mondja, hogy 10 percre menjek már el. A barátnője is ott aludt többször nála. Azt megígérte, hogy legalább heti kétszer találkozunk, de a barátnőjével is megvan a heti 2.. Azt még elfelejtettem, hogy nem egy városban lakunk, 25 percre lakik. Viszont a barátnőjéhez meg bármikor jön, hozzám meg alig akar. Már ezt elmondtam neki, 1-1.5 hétig minden rendben is volt, de újra kezdi ezt. Teljesen az az érzésem van, hogy csak azért kellek neki, hogy kihasználjon, meg elmondhassa, hogy van mellette valaki. Ti hogy látjátok ezt? Én már ott tartok, hogy megbolondulok és bármikor bárhol sírva fakadhatnék.

18/F és 17/L



2016. aug. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne kérleld mert papucsnak néz és tényleg kihasznál. Állítsd kész tények elé, hogy szereted de neked ez így nem jó, és vagy komolyan (!) változtat vagy felejtsétek el egymást. Ha normális lány akkor hurrá, ha semmi pozitív változás akkor keress magadnak egy lányt, aki megérdemel :)
2016. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eggyet értek az elsővel szerintem is ezt kellene tenned
2016. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ugyanolyan jó egy szerelem,mint egy barátság. Szóval énszerintem szerethet valakit ugyanannyira szeretettel, mint másvalakit szerelemmel. És simán lehet szerintem, hogy ugyanolyan jól érzi magát mindkettőtökkel. De mondjuk én nem tudom.
2016. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Viszont én meg tudom, hogy belebolondulok a hiányába... Nem tudnám elengedni.

Viszont amikor megkérdeztem, hogy miért találkozik ennyit a barátnőivel, azt a választ kaptam, hogy mert vele nem beszél annyit, mint velem. Csak velem éppen soha sem beszél szinte semmiről sem, amikor együtt vagyunk, csak Facebookon beszélünk. Akkor a barátnőjével miért nem tud ott is?? Én elhanyagolom a barátaimat,meg mindent, hogy minél több időt tudjak vele tölteni, ehhez képest ő nagy ívből tesz rá...

De ami a legdühítőbb volt, meg a legdurvább, hogy itt aludt a barátnőjénél, a barátnő összeveszett a szüleivel, és eljöttek hazulról.. Írt, hogy menjek már a sürgősségihez, én meg mint a bolond rohantam,mert nem tudtam, hogy mi van... Ha tudtam volna ezt, hogy csak ennyi, nem megyek el valószínűleg.. Majd mikor kb 2-3 órát együtt voltunk, közli, hogy vigyem már ki a buszhoz, mert mennie kell haza..

Valaki lát ebben az egészben logikát? A barátnőjével simán tud napokat lenni, velem nem...

2016. aug. 31. 06:48
 5/6 A kérdező kommentje:

Most is közli velem, hogy ma valószínűleg a barátnőjénél alszik majd, mikor tegnap meg a barátnője aludt nála. Az volt, hogy majd holnap ki megyek elé a buszhoz, de így megoldotta, mert nem kell majd oda se mennem. Miért jó ez neki?

De kérdezgeti folyamatosan, hogy mi a baj, de nem tűnik neki fel, hogy naphosszakat van a barátnőjével, velem meg alig van??

2016. aug. 31. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kéne tenned amit az első mondott, oké hogy szerelmes vagy de ez így csak szenvedés.
2016. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!