Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bennem van a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Miért nem kapok semmit a baratomtol?

Figyelt kérdés
Már 2.5 éve egyutt vagyunk.En sokkal tobbszor leptem mar meg aprobb dolgokkal,sutottem neki,csokit adtam neki..ha elmegyunk vacsorazni vagy moziba rendszeresen kifizetem az en reszemet..Nincs benne egyaltalan olyan erzes h na most akkor o egyszer az egeszeet kifizeti..ennyi ido alatt egyszer kaptam tole viragot...EGYSZER..ez nagyon rosszul esik..csokit se vesz soha..nem akarok ,,penzehesnek" tunni de rosszul esik nagyon..mar mondtam bneki es celozgattam ra,de semmii nem valtozott.Rossz,mert a baratnoimmnek mind olyan baratai vannak,akik folyamatosan meglepik oket..pedig csak 1 honapnal tartanak.Amikor pl egy bevasarlokozpontba megyunk le kozosen,es pl veszek egy 200 ft os csokit,azt a szalagon kulon teszi,h fizessem ki magamnak kulon..A legjobb baratja is pedig olyan,aki soha nem hagyna h egy lany fizessen.pedig en eddig tobbet koltottem ra ,mint o ram.:( en kifizetem a reszemet,de azert egy honapba 1-2x lehetne egy kis csokit kapnom,vagy egy szal viragot..nem?:/(elso baratom o)

2015. okt. 27. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A hiba benned van, megpedig az, hogy egy szarragoval kavarsz evek ota, akinek van pofaja a csokidat kulon tenni a penztarnal.
2015. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%

Egy bunkó paraszt. Már bocsi. De szerintem nem szeret téged őszintén. Legalább egyszer vehetne neked valamit. Az én párom mindig meglep valami kis aprósággal. És nem vár viszonzást. Nem nagy ajándékokra kell gondolni, de pl. egy-egy csoki, virág,akármi.

Legalább ennyit megtenne érted HA szeretne. De nekem az jön le hogy ez nem így van,csak vagy neki.

2015. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én fél éve vagyok együtt a párommal, virágot nem kaptam tőle. Mondjuk nem is volt/van rá igényem, de ha megyünk valahova akkor mindig ő fizet, egyszer volt csak hogy nekem kellett de akkor is azért mert nem volt nála annyi. Szóval egyetértek az előző hozzászólókkal, a pasid egy paraszt.
2015. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is bunkóság, parasztság tőle...

Nem is arra a részére gondolok, hogy külön fizettek, ha mentek valahova. Nincsen párom, de én alapvetően szeretem, ha egy társaságban mindenki a maga részét állja például moziban a belépőjegynél vagy egy vacsoránál ilyesmi. Ezt a párommal is hasonlóképpen intézném, barátaimmal is így szoktam vagy rendszeresen meghívjuk egymást és akkor "ki van egyenlítődve". Viszont nem hiszem, hogy 200 forint a földhöz vágta volna, ráadásul ha egyébként sem szokott téged meglepni apróságokkal...szerintem nagyon durva, hogy ennyi ideje együtt vagytok és így viselkedik. Névnapodon, születésnapodon sem szokott meglepni semmivel? Én megértelek téged és ez nem pénzéhesség szerintem mert most egy csoki vagy egy szál virág aztán tényleg nem nagy kiadás és néha napján igazán kedveskedhetne neked, főleg úgy, hogy te közben sütsz neki sütit, veszel neki csokit és ő ezt nem viszonozza. Nem tudom igazából, hogy mit lehet tenni egy ilyen helyzetben mert ezt szerintem mindenhogyan kellemetlen lehet megbeszélni, de szerintem ennek nincsen más módja illetve ez különben is az ő szégyene...Próbálj erősebben célozgatni rá, aztán ha végképp nem érti, akkor pedig mond el neki, hogy téged ez és ez zavar. Bár lehet, hogy akkor meg csak úgymond kényszerből ajándékozna meg és nem önszántából. Szerintem az túlzás, hogy nem szeret mert veled van, tehát ha egyébként jól kijöttök, te is szereted őt és amúgy passzolnak, működnek köztetek a dolgok, akkor azért a szakítás egy drasztikus megoldás lenne. Viszont ha úgy érzed, hogy neked ez így nem működik, más problémátok is van, akkor az is egy lehetőség.

2015. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
48%
Igazi zoral első anyjàtol valo türhő a baràtocskàd.
2015. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szülinapomra meg olyan alkalmakkor szokott nekem ajándékokat venni..csak hát sokkal jobb lenne ha akkor is injább egy virágot meg egy csokit venne és akkor az év több napján is ezt megtehetné.nem a szülinapomra vesz több ezer forintért valami ,,közös képes" cuccot..értitek.Ma feljön és megbeszélem vele.amugy tudom h nagyon szeret..csak még nagyon nem férfi..nagyon gyerekes gondolkodása van.és nekem ez úgy hiányzik. :(
2015. okt. 27. 20:02
 7/14 A kérdező kommentje:
ma pl egy boltba voltunk,az eladónő kérdezte h egybe fizetve lesz ugye?és egyből elkezdte mondani az eladónak h neeem neeem..külön fizetjüük!!olyan rossz..mas is láttam h egyik barátnőm rózsával a kezében sétálgat,a másik barátnőm egy körömlakkot kapott.nekem se lenne szükségem nagy dolgokra.
2015. okt. 27. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már olyan is volt, hogy elmentünk páran pizzázni és a barátom azt mondta hogy nincs nála elég pénz, mert hogy nem gondolta volna hogy ilyen drága helyre megyünk (egyáltalán nem volt drága, sőt az olcsóbbak közé tartozik) és így én fizettem az ő részét is. 2 héttel később volt a születésnapom és még annyit se mondott hogy boldog születésnapot, nem hogy ajándékot kaptam volna...
2015. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jézusom..mennyit vitt magával ?500 ft-ot? ..akkor legalább köszönmte volna meg ha kifizetted neki,vagy adta volna vissza később.de ha ezeket nem,akkor a szülinapodon azért illet volna felköszöntenie.ez nagyon rossz..sajnálom..mióta vagytok/voltatok együtt?
2015. okt. 27. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ígérte hogy vissza fogja adni, de csak ígéret maradt. Fél éve voltunk együtt.
2015. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!