Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok rá állandóan?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá állandóan? Szerelem nem lehet ráadásul alig ismerem.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok most leszek tizenegyedikes. Kilencedikes koromban az egyik óránkat össze kellett vonni valamiért egy másik csoport órájával és a tanár a két csoportból rakott össze a feladathoz párokat. Engem beosztott egy sráchoz aki elég szimpatikus volt, kiderült ,hogy jó fej , vicces , okos is. Egyébként ő akkor volt tizenegyedikes.


Aztán a 2015/2016-os tanévben (nem tudom ,hogy ez még idénnek vagy tavalynak nevezendő-e :D ) is elég sokszor láttam és észrevettem ,hogy néz és rájöttem ,hogy nekem eléggé bejön , de sajnos nem beszéltünk. Kora tavasszal bejelöltem facebookon és úgy voltam vele majd ha akar ,ír. Vissza is igazolt. Aztán amikor volt a ballagás és ugye ő ballagott ,akkor amikor sorfalat álltunk és vonultak, mellettem ment él és a virággal ami a kezében volt ,megcsikizte az orromat és rám mosolygott. Ezt nem igazán tudtam hova tenni.


Az utóbbi 1-2 hétben láttam ,hogy meg lett jelölve néhány képen és még mindig agyon tetszik és azóta egyfolytában rá gondolok. Tudom ,hogy úgyse lesz semmi ,mert azt sem tudom ,hogy hova megy továbbtanulni , meg csak egyszer beszéltünk és az se most volt csak nem értem miért foglalkoztat ennyire ha szerelmes nem vagyok , nem is lehetek ráadásul alig ismerem.


Miért gondolok rá állandóan? Mikor múlik ez el?

Bocsánat ,hogy hosszú lett és kissé zavaros.


2016. aug. 30. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez az érzés, de nekem is volt már így. Azért gondolsz rá állandóan, mert tetszik.

Egyébként várj 1-2 hetet, a suli hátha elfelejtteti, (bár kétlem, ha 2 év után sem múlt el) és ha mégsem, akkor írj rá Facebookon.:) Én ezt tenném!

15/L

2016. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:
Én is voltam már így szerelmes.Keresd meg,kutass utána,kövesd.Ha nagyon érdekel a fiú,akkor nem szabad feladni a küzdelmet.A végén jól fogsz járni!;)
2016. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ráírhattál volna bár még nem késo :)
2016. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!