Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötekedik és piszkálódik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötekedik és piszkálódik állandóan? Mi az oka? Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam (fiú) állandóan kötekedik velem, meg piszkál meg beszól, de nem tudom miért. De a családjaink barátok és összejárunk grillezni meg ilyenek. Meg mi is barátok vagyunk, de az már sokszor idegesít hogy állandóan belémköt. Nem tudom miért csinálja... állítólag neki más tetszik

2016. aug. 30. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Ha zavar, akkor szólj neki, hogy ne csinálja, mert téged ez zavar

2016. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én már mondtam, de nem nagyon izgatja. Én 14 ő nemsokára 15
2016. aug. 30. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
lehet hogy csak ilyen a személyisége. mármint én is eléggé beszólogatós vagyok, de nem annak aki tetszik(bocsi) hanem mindenkinek aki ugy érzem hogy tud rajta nevetni. ha tényleg nagyon zavz mond eg neki komolyan hogy nagyon idegesit, ha nem veszi komolyan csak tarts egy kis ávolságot, hogy tudja hogy téged ez tényleg bánt, majd észre veszi. amugy szerintem csak poénból, nem akar megbántani
2016. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gondolom, köszönöm szépen! :D
2016. aug. 30. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem te is tetszel neki.
2016. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Antiszociális, bunkó viselkedésű aki az élő fába is beleköt. Ne foglalkozz vele, kerüldd.

Sajnos szegénykém csak így tudja felhívni magára a környezete figyelmét :)

2016. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!