Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményettek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményettek? Srácok mi lehet nálam a gond hogy egyik srác se akar velem többet csak haver lenni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok , kicsit visszahuzodo ez több okból is , vicces , kedves, bujos , barátságos , szeretek rock zenét hallgatni , van pircingem és 3 db tetoválásom , imádok rajzolni és könyvet olvasni , srácok csak barátnak tekintenek nem akarnak velem többet, mi lehet ennek az oka ?

2016. aug. 31. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnsz pedig.
2016. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A leírás alapján semmit nem lehet kivenni de a képekre rá vannak írva az okok. Játszunk egy tippelgettős játékot :D

én tippelek te pedig megmondod melyik igaz/helyes/valóságos melyik nem, jó?

Tip1: A nagyon molett kategóriába tartozol ezért férfiaknak való mindent takaró ruhákba bújsz és annak megfelelően felveszed a nagylaza, barátságos, jófej, vicceskedő csaj szerepét akit tényleg mindenki csak barátnak akarna mind a testéből mind a kissé MŰ_személyiségéből adódóan (Ha bunkó akarnák lenni azt mondanám: Valószínűleg lehetnél lány és lehetnél fiú is akkor is undorítónak találnálak ha párkapcsolatról lenne szó)

Tip2: A laza maszkod alatt érzékeny ember vagy, ÉS a valódi érzékeny személyiséged valamint a jó ízlésed/tudatod fog vissza és tesz téged, ahogy mondtad visszahúzódóvá

Tip3: Sejtetted már eddig is, hogyha ránéztél és vékony csinos lányra/nőre (helyzetünkben Ő a női testiségek tökéletes megtestesítője), hogy egyre távolabb kerülsz ettől a nőtől a pirszingeid és a tetoválásaid által.

Tip4: Nem szoktál olyan ruhákban lenni amik mögül kilátszik a kilátszani való.

Tip5: A stílusod kissé bunkó

Tip6: You try to eschew every little sign that point to your real and big problems about yourself. (bocsi ezt nem tudtam magyarul megfelelően megfogalmazni :S)

Tip7: Nemvolt még pasid

Tip8: Nem volt még több mint 2-3 pasid

2016. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy, nincs veled gond.
2016. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép lány vagy.

Talán nem a külsőségeken van a hangsúly,hanem sokkal inkább a belsődön.

Ha visszahúzódó vagy ,akkor nem tudsz úgy megnyilni a fiúknak, és lehet a külsőd miatt azt gondolják.hogy egy merészebb csaj vagy,aztán kiderül.,hogy nem.

Legyél picit bevállalósabb,persze ne túlozd el.

Majd el jön az igazi neked is nyugi.

Sok sikert!

2016. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok szemet lenni de szerintem fogyhatnal. Nallam legalabb is itt verzel el.
2016. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az arcod alapján lehetnél fiú is. Alapvetően nincsenek nőies vonásaid (számomra). Erre rákontrázol még ezzel a gusztustalan unisex stílussal, amitől a hányinger elfog.


Plusz a piercing meg a tetoválás, szintén. Nagyon, NAGYON kevés nőnek áll jól a piercing, te nem tartozol közéjük. A tetoválásokról meg valamiért az előbbiek alapján csak feltételezni tudom, hogy mennyire magasröptű gondolatok vagy képek lehetnek.

Az ilyen tapasztalatok miatt pedig alapvetően a tetoválások ellen vagyok. Gyerekes idiotizmusnak tartom a tetoválások 99%-át, mint ahogy azok is.

A hajad a tipikus emo-ból továbbfejlődött akármicsoda, az fiúk között megfigyelhető ecsetfej "nőkre" vonatkoztatott változata. Annyira agyonvasalt és élettelen, mintha egy paróka lenne a fejeden.


Ezen kívül az arcodból ítélve túlsúlyos is vagy. Feltehetően ha fogynál, az arcod is nőiesebben nézne ki.



Mi veled a probléma? Lényegében minden. Sajnálom, nem megbántani akarlak, még ha úgy is hangzik. A fogyással tudok segíteni, ha úgy döntenél...

2016. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!