Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exem újra össze akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra össze akar jönni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18F

Az exemmel már fél éve szakítottam,azóta nem is kerestem senkit mer féltem az újabb csalódástól.

Anno én szakítottam mert ő a kapcsolat elején megcsalt 1x,utána sokat hazudott,nem mondta el sose hogy neki mik a komolyabb problémái és ezért ment tönkre a kapcsolatunk amit szerintem ő eltervezett.

És anno a szemembe mondta hogy nagyon jól tud hazudni.

Sokat változtam ez alatt az idő alatt.

Street Workoutozok,sugárzik belőlem a magabiztosság,bátor vagyok stb.

És összefutottunk egy előadáson(vagy hát ilyen közösségi programon) és leállt velem beszélni.és rátért arra hogy beszéljük meg a dolgot hogy újra megpróbáljuk.

Az a helyzet hogy én már egy szavát sem hiszem el,a bizalmam rég elfogyott.

Mit csináljak? Menjek el vele beszélni és osszam ki az igazsággal amire most helyeselni fog mer ő akar visszakapni?

Vagy menjek bele és jöjjek vele össze egy darabig? (az a tervem hogy kb 1 hónapig összejovok vele de úgy hogy nem romantikázok és nem szeretek bele hanem csak hogy megfektessem párszor mer pont az kimaradt anno (csak orál volt) és akkor így már kvittek lennénk)

?



2015. dec. 24. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:
A megcsalást 1 hónappal a szakítás után tudtam meg.
2015. dec. 24. 12:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kvára ésszerű... Megbántott, nem szereted, ő se szeret téged, de "jöjjetek össze", igen, dugd meg néhányszor és dobd el...

Ezért van itt a világ, ahol... -.-

Persze a te dolgod, ha egy értelmes kapcsolat helyett az egy hónap dugást választod, akkor egészségedre... Taps

2015. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem hagyd ne törődj vele mert ha egyszer megcsalt utána is megfog és az is lehet hogy csak azért akar össze jönni veled mert hogy most ő akar veled szakítani és ezzel eltudjon dicsekedni hogy ő dobott téged és nem pedig te őt..szóval szerintem ne gyere össze vele újból inkább hagyd keress másik lányt jobban jársz :)
2015. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Add meg neki, aztán hagyd a pi**ba.
2015. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fektesd meg azt mehet a levesbe!:D
2015. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kúrd ketté a pi**áját a ribinek
2016. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!