Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm nem akar szeretkezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar szeretkezni velem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy 1éve és 2hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem minden kis apró tulajdonságával, porcikájával együtt. Viszont örökös problémát okoz számomra, hogy nincs közöttünk meg az a szexualitás amire vágynék.. Igazából.. az első 3-4hónapot leszámítva már hiányzik ez. Próbáltam beszélni vele erről, mindig volt valami kifogása, h most nem sportol annyit és ez hiányzik neki, utána többet sportolt akkor fáradtabb volt, voltak lelki gondjai is, de ekkor teljes vállszélességgel mellette voltam, és nem is akartam rátukmálni semmit.. volt az is, hogy a tél neki ilyen, amiatt nem akarja annyi. Aztán egyre inkább hiába valónak éreztem, hogy próbálkozzak mert hárított, mert bármi féle negativ dolog volt az egyből kijött a nemi életünkön, ellenben a pozitív meg nem.

Akkor, az az ezen a télen egy lakásban éltünk egy másik (hetero) párral, és az ő szobájukból nyílt a miénk, ami ugye jócskán nehezítette a dolgainkat, illetve zavaró is volt, h ha tőlük jöttek a hangok, de amikor lehetőségünk nyilt volna rá akkor meg inkább Wow-zott vagy filmet akart inkább nézni stb..

Szóval mostanra külön költöztünk, váratlanul és hirtelen ugyan, de megtörtént. Egy picit tartottam ettől, mert én úgy szerettem volna, hogy elsőnek csak én költözök és ha javul a kapcsolatunk akkor majd ő is oda jönne, sebaj. Szóval az elején főként miattam elég sokat veszekedtünk. Féltem picit, illetve az intim kapcsolatunk semmivel sem volt jobb... Eltelt egy hét, két hét és semmi.. és én egyre ingerültebb, feszültebb és ingerlékenyebb lettem a körülöttem lévő dolgokra is, mert amiből az következett, hogy veszekedésbe torkollott az egész.. A veszekedések során többször azt kaptam, hogy én milyen faszis vagyok, mert hogy állandóan "dugnék" csak a szexre gondolok, csak azon jár az eszem stb.. Nekem ez eléggé rosszul esett, hogy őszinte legyek. Próbáltam többször is beszélni róla, de valahogy mindig veszekedés lett a vége. Szeret, az biztos, de a szex vele.. hiányzik. Arra is gondoltam, hogy szar vagyok az ágyban, de erre soha nem adott olyan jelet és mondani sem mondott ilyet, még célozgatva sem.. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy nagyon csikis, mindenhol, ez zavarja is őt ugyebár.. A legutóbbi veszekedésünknél azt mondta, hogy nem szereti a szexet..Ez volt az I-re a pont nálam. Ezt hallván nem tudom, hogy lehet-e megoldást találni erre az egészre..

Szerintetek? Mit javasoltok? Menthetőnek találjátok? Annyira szeretném megjavítani.. Segítsetek.. Köszönöm!!


22/L



2016. júl. 26. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd nem akar tenni érte, hogy jobb legyen, akkor nem lesz változás.
2016. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Am.. biztos, hogy ő is leszbikus?? Nem lehet, hogy csak praktikus volt veled lakni, mert olcsóbb?
2016. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A barátnőd lány és te is lány vagy?

Nem lehet, hogy mégiscsak a fiúkra bukik a barátnőd?

2016. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
soha nem feküdt le fiúval, mert nem gerjed egyáltalán rájuk. Biztos vagyok benne, hogy leszbikus és nem csak a praktika miatt, én költöztem hozzá 200km-rel arrébb. Első komoly kapcsolatunk
2016. júl. 26. 21:25
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Fú kérdező, olvasnád el külső szemmel a kérdésed... A barátnőd egyáltalán nem őszinte veled és borzasztó szar kifogásai vannak. Őszintén szólva én azt is megkérdőjelezném, hogy egyáltalán tényleg veled akar-e lenni. Nem kell nyilván 0-24-ben a másik valagába bújni, de ez tipikusan az a viselkedés, amivel el akar lökni magától. Nem írtad ugyan, hogy az első hónapokban mennyire volt gyakori az intimitás köztetek, de ha ez ilyen rövid idő alatt így elhal, akkor vagy az együttlétet nem kívánja egyáltalán vagy pedig téged... Miben nyilván meg mégis szerinted, hogy szeret?
2016. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem érdeklik és ahogy elnézem a nők sem. Asexuális nem leszbikus!
2016. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az aszexualitás/frigiditás lesz itt a megoldás.


Ha se a fiúk, se a lányok, akkor aszexuális...sajnos ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.


Én egyébként abszolút megértelek, az intim együttlét szerves része a párkapcsolatnak. Nem gondolkoztál még azon, hogy elmondod neki nyíltan az igényeidet és az ebből fakadó problémákat, és ha nem változtat, akkor lépsz?

2016. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
A lelki gondjai nem múltak még el...
2016. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy elmondjátok a véleményeteket!


Válaszolván végig, hogy miből is látom hogy szeret? Abból ahogy rám néz, ahogy reggel azt se tudja mi van de oda bújik, amikor veszekedés után is oda kúszok és ráfekszem a mellkasára és ő nem lök el, átölel pedig elvileg össze vagyunk veszve. Ő egyébként nem túl csöpögős vagy ilyesmi, sőt többször is mondtam neki, h számomra már inkább az érzéketlen határt súrolja ami azt illeti, de inkább az a jó jelző, hogy ő jócskán racionálisabb mint én.

Én is sajnos erre jutottam, h talán aszexuális, de úgy az érintésemtől nem óckodik pl, csak amikor baromi csikis, amit nem nehéz nála előidézni. Viszont az is megfordult a fejemben igen, h még vannak lelki gondjai, de őszintén.. mindenkinek vannak, nekem is van gondom.

Kérdeztétek, h beszéltem-e már vele erről nyíltan, igen. Bár így ebben a formában, hogy lépek azt nem mondtam, így is mindig azzal jön h már megint a szexet hozom elő stb.. Nem merek már ezzel előállni.. utálom ha veszekszünk vagy feszült a hangulat. Meg azt sem szeretném, ha úgy érezné én azt éreztetem vele állandóan, hogy elégedetlen vagyok vele, meg rámenős vagyok..

2016. júl. 28. 07:34
 10/33 anonim ***** válasza:

Tetszik vagy sem, a szex egyik alapvető eleme a kapcsolatnak meg az őszinteség. Igazából egyiket sem kapod meg, mert vagy ő maga sem tudja miért vagy nem akarja megmondani az őszintét, hogy miért nem akar együttléteket.

Ha ennyire eltérő a szexuális étvágyatok, az mindig csak veszekedést fog generálni, normális esetben az lenne az alap, ha kb. mindkét fél ugyanúgy igényli. Nagyon lesarkítva mindegy, hogy mit, de valamit nem kapsz meg, amire szükséged van. Kérdés, hogy így meddig húzod, mert 22 évesen és kapcsolatban szex nélkül élni... Hát te tudod...

2016. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!