Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek vele az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele az én helyemben? Honnan tudhatom, hogy egy beképzelt, bunkó p. öcs vagy pedig normális? 19/L

Figyelt kérdés
Az alpolgármesterünk fia az utóbbi időben teljesen rám van startolva,igen ám, de 12 év korkülönbség van közöttünk. Kedves, mindenkivel beszél és jóképű is, de nem tudom, hogyan döntsek.
2012. febr. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerd meg. Tedd próbára.
2012. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne! El fogod b*szni az életed. Járj egyetemre, fősulira és éld az életed. Az ilyen korú pasik már a családalapításon gondolkoznak. Előtted még ott az élet.
2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jóképű,udvarias,kedves,akkor miért ne?Gondolj bele b*sszus 1981ben született,az tök jó.
2012. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megyek egyetemre. Amúgy meg, ahogy megismertem őt(eddig) egyáltalán nem úgy mutatkozik, mint aki családalapításon töri a fejét. Bulizni jár, szórakozik,....
2012. febr. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!